امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106341
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 26
روزنامه اعتماد امروز سه‌شنبه 4/06/93 نوشت: موسوی لاری می‌گوید: دولتمردان روحانی این روزها یا بسیار مفید عمل می‌کنند یا دچار نوعی انفعال در برابر ...

روزنامه اعتماد امروز سه‌شنبه 4/06/93 نوشت:

موسوی لاری می‌گوید: دولتمردان روحانی این روزها یا بسیار مفید عمل می‌کنند یا دچار نوعی انفعال در برابر فشارهای بیرونی شده‌اند. برخی همکاران دولت خوب عمل کردند برخی هم فضا را اشتباه گرفتند. اعتدال را به معنای وادادگی فهمیدند. به معنای باری به هر جهت حرکت کردن. به معنای هم این و هم آن. آنها باج دادن را به معنای اعتدال تلقی کردند، این اعتدال نیست این وادادگی است. همه‌چیز برای خود خواستن است. این در حقیقت فاصله گرفتن از آرمان‌های دولت است. اعتدال، آرمان‌های دولت را با روش خوب دنبال کردن است نه اینکه آرمان‌ها را فدای بده بستان‌ها و نوعی وادادگی و امثال اینها بکنند.

وی افزود: آقای روحانی و برخی همکارانش کارنامه مناسبی دارند، ولی برخی همکاران ایشان متاسفانه این جهت‌گیری را نمی‌توانند تحلیل کنند. هنوز تصمیم‌گیرندگان افرادی هستند که فضای امنیتی را تحمیل می‌کنند. آقای روحانی باید برای این مسائل فکری کند و زمان هم به‌تدریج می‌گذرد و فرصت‌ها رو به اتمام است.
 
مطلب فوق مربوط به سایر رسانه ها می باشد وخبر گزاری فارس صرفا آن را باز نشر کرده است

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها