امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106364
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیژن زنگنه وزیر نفت امروز در حاشیه دهمین همایش بین‌المللی انرژی در تهران در پاسخ به پرسش

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیژن زنگنه وزیر نفت امروز در حاشیه دهمین همایش بین‌المللی انرژی در تهران در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر برنامه تعیین قیمت بنزین گفت: فعلاً هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین نداریم و در این زمینه حتی جلسه هم برگزار نشده است.

به گزارش فارس در حال حاضر هر لیتر بنزین سهمیه‌ای (ماهانه 60 لیتر برای هر کارت سوخت خودرو) به نرخ 700تومان و بنزین نرخ آزاد لیتری 1000تومان عرضه می‌شود.
وزیر نفت در پاسخ به سوالی مبنی بر موضع‌گیری وزارت نفت در مورد لزوم انتشار نتایج آنالیز بنزین وارداتی گفت: در بازار مس‌گرها کسی حرف حساب را نمی‌شنود و در این شرایط نتایج آنالیز بنزین ضرورتی ندارد.
وی گفت: داشتن هوای پاک نیازمند انتشار نتایج آنالیز بنزین وارداتی نیست و نباید فضای کشور را با انتشار برخی گزارش‌ها متلاطم کرد.
وزیر نفت ادامه داد: مردم با دیدن هوای پاک متوجه حقایق می‌شوند و بهبود هوای شهر تهران نشان می‌دهد، گام‌های بلندی در این مسیر برداشته شده است.
وی تاکید کرد: عده‌ای هدفشان این است که داستان بنزین وارداتی را به داستان سیاسی تبدیل کنند.
زنگنه در مورد سقوط قیمت نفت گفت: سقوط قیمت نفت موقتی است و نباید روی سقوط قیمت نفت نگران شد، چرا که رخدادهای منطقه‌ای و حضور داعش در کشور عراق و سوریه تاثیر به سزایی بر بازار بین‌المللی نفت نخواهد داشت.
انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها