امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106398
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۱۸
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه فرانسوی فیگارو، بر اساس اطلاعات موجود «آرنو مونتبورگ» وزیر اقتصاد دولت مستعفی  فرانسه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه فرانسوی فیگارو، بر اساس اطلاعات موجود «آرنو مونتبورگ» وزیر اقتصاد دولت مستعفی  فرانسه به عنوان یکی از منتقدان صریح و بی‌پرده سیاست‌های اقتصادی دولت سوسیالیست این کشور، چندی پیش از استعفای کابینه نیز در گفت‌وگویی محرمانه با یک خبرنگار و نویسنده، «فرانسوآ اولاند» رئیس‌جمهور این کشور را به رگبار انتقاد‌های شدید خود بسته بوده است.

وی در انتقادهای خود گفته بود: «اولاند همواره دروغ می‌گوید و به همین دلیل هم محبوبیت وی در نظرسنجی تنها 20 درصد است. او دروغ می‌گوید. اولاند از آغاز کار همیشه دروغ گفته است.»

مونتبورگ همچنین گفته بود: «با اولاند نمی‌توان گفت‌وگو کرد بنابراین دیگر با او گفت‌وگو نمی‌کنم چرا که هیچ سودی ندارد. مذاکره با وی بی‌فایده است.»

مونتبورگ به عنوان یکی از منتقدان اصلی طرح‌های ریاضت اقتصادی دولت فرانسه که تاکنون بارها مخالفت خود را با این گونه طرح‌ها اعلام کرده، روز شنبه گذشته نیز در اظهاراتی بر لزوم تغییر سیاست های اقتصادی این کشور تاکید کرده و خاطر نشان کرد که اولویت دولت باید خروج از بحران اقتصادی و کاهش کسری بودجه باشد.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار