امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106408
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۱۸
تعداد بازدید: 15
حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در مورد ادعای وکیل مهدی هاشمی مبنی بر این که رسایی ...

حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در مورد ادعای وکیل مهدی هاشمی مبنی بر این که رسایی جزئیات دادگاه غیرعلنی را در هفته نامه 9 دی منتشر کرده و این یک جرم عمومی است و دادستان باید پیگیری کند، گفت: از ادعای وکیل مهدی هاشمی تعجب کردم چون ایشان خود را حقوقدان می داند نباید چنین ادعایی را مطرح می کرد.

مدیر مسئول هفته نامه 9 دی گفت: هیچ جزیی از محتوای پرونده دادگاه غیرعلنی مهدی هاشمی در 9 دی منتشر نشده و اگر شده بود وکیل وی جرأت نمی کرد در برابر انظار عمومی از مهدی هاشمی دفاع کند.

رسایی گفت:‌ آنچه در هفته نامه 9 دی منتشر شده موضوع گریه مهدی هاشمی در جلسه دادگاه بوده است که حتی گفته نشده این گریه مربوط به محتوای پرونده وی بوده و بیان حالت متهم، شامل انتشار مطالب و محتوای دادگاه غیرعلنی نمی شود.

رسایی گفت: آیا اگر مهدی هاشمی در دادگاه عطسه کرد و رسانه ای نوشت که وی در جلسه دادگاهش عطسه کرده محتوای پرونده را منتشر کرده و جرم محقق شده؟ آیا اگر رسانه ای نوشت که مهدی هاشمی در جلسه دادگاه روی صندلی نشست یا ایستاد یا درب دادگاه را باز کرد، محتوای پرونده غیرعلنی را منتشر کرده؟

نماینده مردم تهران گفت: چطور وقتی در جلسه روز اول برخی از رسانه های افراطی مدعی اعتدال نوشتند مهدی هاشمی با روحیه عالی در جلسه دادگاه حاضر شد و لبخند بر لب داشت، آقای وکیل اعتراض نکرد که محتوای جلسه غیرعلنی دادگاه منتشر شده؟ اما وقتی نوبت به انتشار خبر گریه وی رسید رسانه ها باید خفه شوند.

عضو کمیسیون اصل 90 گفت: البته با این تفسیر آقای طباطبایی وقتی وی در مصاحبه های خود می گوید که مهدی هاشمی کیفرخواست را قبول ندارد و آن را در جلسه رد کرده در حقیقت محتوای جلسه غیرعلنی را منتشر کرده است.

مدیر مسئول 9 دی گفت: ظاهراً برخی ها فقط ادعا می کنند که می دانند آزادی در دانشگاه ها یعنی چه ولی حتی نمی دانند آزادی در رسانه یعنی چه. 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها