امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106410
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۱۸
تعداد بازدید: 24
سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد جزئیات جلسه امروز ...

سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد جزئیات جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سؤالات بذرپاش و نوباوه نمایندگان تهران از وزیر ارشاد درباره یارانه مطبوعات گفت:‌ آقای بذرپاش از پاسخ وزیر قانع نشد و سؤال به صحن ارجاع می‌شود.

وی از قانع شدن مشروط نوباوه از پاسخ علی جنتی خبر داد و افزود: آقای صرامی نماینده خمینی شهر درباره کمبود امکانات فرهنگی حوزه انتخابیه خود سؤال پرسید که پاسخ‌های وزیر ارشاد او را قانع نکرد، همچنین آقای خدایی سوری نماینده سلسله و دلفان سؤال مشابهی در مورد حوزه انتخابیه خود مطرح که با قولی آقای جنتی داد، این نماینده قانع شد.

طاهری با اشاره به قانع شدن رستمیان،‌ نماینده دامغان و خسروی، نماینده سمنان و مراعا ماندن سؤال رسایی در مورد سازمان مفاخر گفت:‌ پس از اتمام سؤالات نمایندگان،‌ کمیسیون جلسه را وزیر و معاونان را با موضوع اعتراض نسبت به وضعیت تئاتر، سینما و موسیقی کشور ادامه داد و به‌ویژه درباره اعطای مجوز اکران فیلم «عصبانی نیستم» اعتراض صورت گرفت.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پاسخ وزیر و معاونان این بود که بخش‌هایی از این فیلم،‌ حذف شده است، اما این پاسخ برای اعضای کمیسیون فرهنگی قانع‌کننده نبود.
انتهای پیام/ 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار