امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106416
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، منطقه «برزه» در دمشق بعد از ظهر امروز پس از مدت‌ها آرامش که در این منطقه پس از امضای ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، منطقه «برزه» در دمشق بعد از ظهر امروز پس از مدت‌ها آرامش که در این منطقه پس از امضای توافقنامه آشتی ملی برقرار بود، شاهد درگیری مسلحانه دو گروه مسلح مستقر در این منطقه بود.

منابع میدانی سوری در این خصوص توضیح دادند که این درگیری‌ها پس از آن رخ داد که یکی از گروه‌های مسلح این منطقه اقدام به شلیک به سمت یکی دیگر از گروه‌های مسلح این منطقه کرد تا دو گروه به این ترتیب با یکدیگر درگیر شوند.

درحال حاضر و برای جلوگیری از گسترش درگیری‌ها و تامین امنیت اهالی، ارتش سوریه راه‌های منتهی به برزه را مسدود کرده است و در حالی‌که تاکنون هیچ منبع رسمی در منطقه درباره دلیل درگیری‌ها اظهار نظر نکرده است، اهالی برزه بر این باورند که این درگیری‌ها با هدف نقض آتش‌بس و برافروختن آتش درگیری‌ها در آن ترتیب داده شده است.

توافقنامه آتش‌بس منطقه برزه میان ارتش سوریه و گروه‌های مسلح مستقر در منطقه امضا شده بود و پس از امضای آن و تامین امنیت منطقه، اهالی به خانه‌های خود بازگشته و زندگی طبیعی خود را در این منطقه از سر گرفتند، به ویژه آنکه گروه‌های تعمیرات و بازسازی اقدام به بازسازی و راه اندازی ساختارهای زیربنایی این منطقه کرده بودند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها