امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106439
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیت‌الله علم‌الهدی امام جمعه مشهد در حاشیه اجلاس سالانه بسیج اساتید در جمع ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیت‌الله علم‌الهدی امام جمعه مشهد در حاشیه اجلاس سالانه بسیج اساتید در جمع خبرنگاران گفت: دولت باید نقطه مقابل تمام عواملی که باعث شد مجلس وزیر علوم را رد صلاحیت کند، برای معرفی وزیر جدید در نظر بگیرد.

وی در ادامه پیرامون موضوعات مطرح شده در خصوص بورسیه‌های غیرقانونی دولت گذشته گفت: برای نمونه رئیس دانشگاه تربیت مدرس در دولت قبل دستور شخص رئیس‌جمهور درباره یک شخصیت را اجرا نکرد چرا که با ضوابط دانشگاه همخوانی نداشت حال چگونه ممکن است مسئله بورسیه‌های غیرقانونی با آن وضع کذا پیش بیاید؟

آیت‌الله علم‌الهدی در پاسخ به این سؤال که رئیس‌جمهور گفته‌ است با تغییر یک وزیر سیاست دولت تغییر نخواهد کرد، گفت: این سخن رئیس‌جمهور تهدید نیست بلکه یک واقعیت است چرا که خواستند بگویند یک جریان سیاسی در آموزش عالی کشور حاکم است و وای به آن روزی که آموزش عالی ما محکوم جریانات سیاسی شود.

امام جمعه مشهد افزود: مقام معظم رهبری می‌فرمایند که دانشگاه‌ها میدان فعالیت‌های سیاسی جریان‌ها قرار نگیرد و معامله سیاسی نشود حال وای به روزی که آموزش عالی کشور محکوم جریانات سیاسی شود.

آیت‌الله علم‌الهدی در پایان سخنان خود پیرامون ردیابی پهپاد اسرائیلی گفت: این مسئله توان بالای پدافندی جمهوری اسلامی را نشان می‌دهد و آنچه که اهمیت دارد این است که پهپادی با بالاترین فناوری تجهیز شده بود که پدافند جمهوری اسلامی آن را از بین برد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها