امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۰۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106441
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) خانه ملت، دو فوریت و یک ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) خانه ملت، دو فوریت و یک فوریت طرح برداشت 500 میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی و افزایش سرمایه بانک‌های دولتی و صندوق مهر امام رضا(ع) به منظور پرداخت تسهیلات، ازدواج جوانان را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

وکلای ملت با 106 رای موافق، 36 رای مخالف و 15 رای ممتنع از 201 نماینده حاضر در جلسه با دو فوریت طرح مذکور مخالفت کرده و با 148 رای موافق، 64 رای مخالف و 6 رای ممتنع از 201 نماینده حاضر در جلسه، یک فوریت طرح مذکور را به تصویب رساندند.

این طرح که به امضای 233 نفر از وکلای ملت رسیده، شامل یک مقدمه توجیحی و یک ماده واحده است که در صورت تصویب نهایی، مبلغ 500 میلیون دلار از سهم صندوق توسعه ملی موضوع بند «ب» تبصره 2 قانون بودجه 93 کسر و برای افزایش سرمایه بانک‌های دولتی و صندوق مهر امام رضا(ع) در اختیار دولت قرار می‌گیرد تا در جهت پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج جوانان به مصرف برسد. تبدیل ارز به ریال در مرکز مبادلات ارزی صورت می‌پذیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها