امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۵:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106451
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهریار، پیش از ظهر امروز وزیر دادگستری که به عنوان مهمان ویژه در جلسه شورای اداری شهرستان شهریار حضور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهریار، پیش از ظهر امروز وزیر دادگستری که به عنوان مهمان ویژه در جلسه شورای اداری شهرستان شهریار حضور یافته بود با اشاره به لزوم خدمت صادقانه مسئولان به مردم اظهار کرد: مردم ما نسبت به خادمان و مسئولان خود با محبت و عطوفت فراوان برخورد می‌کنند.

وی افزود: انتقادات، نقدها و مشکلاتی هست اما زمانی که بیش از 70 درصد مردم در یک انتخابات شرکت می‌کنند نشانگر رضایت بالای عمومی موجود در جامعه است و اگر غیر این باشد این حضور ارزشمند امکانپذیر نخواهد بود.

مصطفی پورمحمدی ادامه داد: اینکه می‌بینیم کشور ضریب امنیتی بالایی دارد و دشمنان به هیچ وجه اجازه اندک تجاوز به تمامیت ارضی ایران را به خود نمی‌دهند دلیلش وجود ملتی هم بسته و متحد و یک‌دل در ایران اسلامی است.

وی ادامه داد: آنها اتحاد را می‌بینند و می‌دانند که در صورت کوچک‌ترین تحدی از حقوق ملت ایران پشیمان خواهند شد.

این مسئول اعتقاد را لازمه ایجاد اتحاد دانست و گفت: جامعه‌ای به آرمان‌های والای خود می‌رسد که تلاش و جهاد کند و در مقابل سختی‌ها ایستادگی کرده و خطرپذیر باشد و در مقابل دشمنان به هیچ عنوان عقب نرود که این همان فرهنگ ایثار موجود در جامعه ماست. 

وی با اشاره به لزوم ایجاد فرهنگ ایثار در جامعه بیان کرد: اگر ایثار با خدمت همراه شود تحول‌آفرین خواهد بود و می‌تواند بسیاری از مشکلات و موانع پیش روی کشور برای پیشرفت را برطرف کند.

وزیر دادگستری هفته دولت را هفته ارج‌گذاری بر خدمتگزاران دانست و تصریح کرد: هفته خدمت با هفته ایثار عجین شده و بزرگان این ملت خون خود را برای آرامش امروز ایثار کردند.

وی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای کشورمان نیز گفت: بحث مشکلات هسته‌ای و دسترسی ایران به دستاوردهای هسته‌ای تنها بهانه‌ دشمنان است، مشکل اساسی آنها سیاست‌های مقدس جمهوری اسلامی است.

پورمحمدی مطرح کرد: مذاکرات نشان‌دهنده وزن و قدرت جمهوری اسلامی ایران است و دشمنان قصد دارند جمهوری اسلامی را در کادری که می‌خواهند ببرند. 

پورمحمدی با اشاره به نقش‌آفرینی ایران در سایر کشورهای جهان بیان کرد: نقش‌ ایران در سایر کشورهای جهان کاملاً مشهود است و باعث ترس دشمنان شده اما ایران اسلامی تنها فرهنگ عزت و ایثار را به سایر کشورهای جهان به ویژه کشورهای مسلمان صادر کرده و به آنها نشان داده با عزت و شرافت نیز می‌توان زندگی کرد و در صورت تحمل سختی‌ها می‌توان بر مشکلات فائق آمد و روی پای خود ایستاد.

وزیر دادگستری در ادامه با اشاره به لزوم جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی گفت: ما نیازمند جذب سرمایه‌های توانمند و بی‌شمار مردمی هستیم و باید همه ما تلاش کنیم و از همه ظرفیت‌ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم و این را به خوبی بدانیم که دیگر نمی‌توان از منابع مالی دولت برای برطرف ساختن مشکلات استفاده کرد.

پورمحمدی ادامه داد: مدیران باید قدرت جذب و ساماندهی ظرفیت‌های مناطق تحت مدیریت خود را داشته باشند چراکه تنها در این صورت است که می‌توانیم کارآفرینی کنیم و فشار موجود بر منابع دولتی را کاهش دهیم که همین امر رمز موفقیت است.

این مسئول نگاه دولت را نگاهی کارشناسانه دانست و با اشاره به سوء مدیریت‌های موجود در دولت گذشته کشور اظهار کرد: اقدامات گذشته سبب شد که امروز چند میلیون جوان جویای کار باشند.

وی افزود: با آن همه درآمدهای نفتی در دولت قبل قرار بود کشور سالانه هشت درصد رشد اقتصادی داشته باشد تا بتواند نیاز کشور به یک میلیون شغل در سال را تامین کند که این مهم عملی نشد.

پورمحمدی در رابطه با تلاش دولت برای اصلاح وضع موجود خاطرنشان کرد: در پنج ماه نخست سال جاری از رشد منفی به رشد صفر درصد رسیدیم و امروز رشد کشور اندکی به سوی مثبت شدن رفته است و ما امیدواریم بتوانیم در پایان سال رشد اقتصادی کشور را به دو درصد برسانیم.

وی با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی صحیح در سطح کلان کشوری بیان کرد: دشمن با شعار عقب نمی‌رود و امروز اگر می‌خواهیم نفس دشمن را بگیریم باید در همه سطوح جامعه برنامه‌ریزی‌های دقیق و مدونی داشته باشیم و خوشبختانه ملت نیز به این سطح از آگاهی رسیده‌اند که با صبوری در مقابل مشکلات می‌توانند پیشرفت جامعه را فراهم سازند.

وزیر دادگستری با اشاره به مشکلات شهرستان‌های اطراف تهران گفت: دولت به مشکلات این شهرستان‌ها به خوبی آگاه است و قصد دارد با تغییر نوع مدیریت‌ها و ساختارهای اداری وضعیت این شهرستان‌ها را بهبود بخشد.
انتهای پیام/2302/ل30/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها