امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106457
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهریار‌،‌ ‌مصطفی پورمحمدی ظهر امروز پس از جلسه شورای اداری شهرستان شهریار در جمع خبرنگاران حاضر شد و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهریار‌،‌ ‌مصطفی پورمحمدی ظهر امروز پس از جلسه شورای اداری شهرستان شهریار در جمع خبرنگاران حاضر شد و با اشاره به مشکلات و معضلات و کمبودهای دستگاه قضایی کشورمان اظهار داشت‌: هم در دستگاه‌های قضایی و هم تعزیراتی تصمیماتی برای جذب نیرو گرفته شده است.

وی افزود‌: ‌در دادگستری شهریار نیز با توجه به جمعیت فراوان ساکن این شهرستان مشکلات و معضلات پیچیده‌ای وجود دارد، اما نکته اساسی اینجا است که حجم پرونده‌های جرائم در کشور و استان تهران باید کاهش یابد.

وزیر دادگستری دولت تدبیر ادامه داد‌: ما نمی‌توانیم با پرونده‌ها مسابقه بگذاریم، بنابراین تمام مردم به ویژه دستگاه‌های اجرایی باید دست در دست یکدیگر بدهند و در جهت کاهش پرونده‌های جرایم تلاش کنند.

پورمحمدی با تاکید بر لزوم جذب نیرو در دستگاه‌های قضایی کشورمان اظهار داشت‌: ‌جذب نیرو در دستگاه قضا انجام شده و در حال حاضر نیروهای جذب شده در حال گذراندن دوران کارآموزی خود هستند، بنابراین کادر قضایی استان تهران و به ویژه شهرستان‌های اطراف آن افزایش خواهد یافت.

وی در خصوص پرونده‌ بورسیه‌های غیرقانونی نیز گفت‌: اعلام کردیم هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری به این پرونده‌ها رسیدگی خواهند کرد و در صورتی که مسئله بیت‌المال مطرح باشد، دستگاه قضایی ورود پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/2302/ب20/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها