امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106471
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، امروز، مشکلات انجمن های صنفی طلا فروشان را در ارتباط با ...

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، امروز، مشکلات انجمن های صنفی طلا فروشان را در ارتباط با نحوه اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده با حضور عسگری رئیس سازمان امور مالیاتی، فاضلی رئیس اصناف و همچنین کشتی آرای رئیس اتحادیه طلا و جواهر کشور بررسی کردند.

بر اساس این گزارش کشتی آرای گفت: مالیات بر ارزش افزوده باید تنها از سود اخذ شود این در حالی است که این مالیات در حال حاضر از کل چرخه معاملات طلا مالیات اخذ می شود.

در ادامه،این موضوع از سوی شرکت‌کنندگان در جلسه کمیسیون بررسی و مقرر شد کمیته ای در کمیسیون اقتصادی مجلس برای بررسی نحوه اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده تشکیل شود تا موضوع نحوه اخذ مالیات از طلا فروشان در لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده لحاظ گردد. 

دستور کار بعدی کمیسیون بررسی موضوع جلوگیری از فرار سرمایه‌ها از کشور بود و پس از آن اعضای کمیسیون اقتصادی برای استماع گزارش عملکرد بانک توسعه صادرات،‌ عازم این بانک شده و با مسئولان این بانک نشست مشترکی برگزار کردند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها