امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106473
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار قضایی فارس به نقل از معاونت فرهنگی قوه قضائیه، حجت الاسلام‌والمسلمین سید علی تهامی گفت: در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی سال 93 با ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس به نقل از معاونت فرهنگی قوه قضائیه، حجت الاسلام‌والمسلمین سید علی تهامی گفت: در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی سال 93 با محوریت ارتقای فرهنگ و معارف اسلامی، افزایش سطح بصیرت دینی و بینش سیاسی، تحکیم بنیان خانواده و مهارت‌های زندگی و ترویج آموزه های دینی و ارزش های اسلامی و اخلاق حرفهای دوره های فرهنگی در قالب اردوی شبانه روزی به مدت یک هفته و با استفاده از اساتید مجرب حوزه و دانشگاه در فضای معنوی و در شهر مقدس قم برگزار می شود.

وی افزود: طرح دوره های مزبور در دو سطح برای نیروهای اداری جدیدالاستخدام و نیروهای در حال انتظار دوره کارآموزی قضایی توسط معاونت فرهنگی تصویب شد.

تهامی اظهار داشت: طی تعامل صورت گرفته با معاونت آموزش و تحقیقات و اداره کل گزینش قضات معاونت اول، امکان اجرایی شدن طرح برای کارآموزان قضایی مهیا و با همکاری مرکز آموزش قضات قم اولین دوره برای 68 نفر از کارآموزان آتی مرکز آموزش قم از تاریخ ۱ شهریور لغایت ۶ شهریور در محل دانشگاه علوم و حدیث شهر قم برگزار شد.

وی با بیان اینکه در ارائه مباحث، از اساتید و نخبگان این حوزه استفاده شده است تصریح کرد: برنامه ریزی برای دعوت از گروه دوم به تعداد 90 نفر از تاریخ ۸ شهریور الی ۱۳ شهریور در دست اقدام است.

معاون فرهنگ دینی و سازمانی معاونت فرهنگی قوه قضائیه گفت: از دیگر برنامه‌های در دست اقدام می‌توان به برگزاری کلاس‌های آموزشی برای نیروهای اداری جدیدالاستخدام (حدود3 هزار نفر) که در سال جاری جذب دستگاه قضایی می‌شوند اشاره کرد که این کار با تعامل و هماهنگی لازم با معاونت محترم اداری و مالی قوه قضائیه صورت گرفته است.

وی افزود: تاکنون 15 استان نسبت به اعلام اسامی افرادی که مرحله گزینش آنها به پایان رسیده به این معاونت اقدام کرده اند که امید است پس از تجمیع اسامی و تقسیم بندی گروه های جامعه هدف دوره های فرهنگی آنها از مهر ماه سال جاری آغاز شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار