امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۷:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10648
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۵۱
تعداد بازدید: 115
حسین هژبری، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: غنی‌سازی اوقات فراغت ...

حسین هژبری، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و برنامه‌ریزی صحیح، اصولی و هدفمند برای هدایت رفتاری و شکوفا کردن استعدادهای خدادادی آنها از مهم‌ترین ارکان فلسفه وجودی نظام تعلیم و تربیت است.

وی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل فعالیت‌های تابستانی دانش‌آموزان در سال ۹۲، به ادارات‌کل آموزش و پرورش استان‌ها، گفت: اهداف این دستورالعمل شامل غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان به منظور رشد همه جانبه شخصیت آنها، استمرار فعالیت‌های پرورشی سال تحصیلی در ایام تابستان و ارتقای سطح دانش و بینش اعتقادی، علمی، اجتماعی، مهارت‌های فنی، حرفه‌ای، فرهنگی و هنری دانش‌آموزان است.

به گزارش فارس، در این بخشنامه برنامه‌های پیشنهادی در ۴ بخش شامل «معرفتی، هویتی، بصیرتی»، «مهارت‌های فرهنگی، هنری و علمی»، «مهارت‌های خدماتی» و «مهارت‌های اقتصادی و اشتغالزایی» پیشنهاد شده است.

اعضای کمیسیون فعالیت‌های تابستانی وزارت آموزش و پرورش شامل معاون پرورشی و فرهنگی، یکی از مدیران‌کل حوزه پشتیبانی، مدیران کل دفاتر آموزشی دوره‌های مختلف تحصیلی حوزه ستادی، یکی از مدیران حوزه سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی و خانواده، یکی از مدیران سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مدیران کل معاونت پرورشی و فرهنگی، نماینده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و نماینده سازمان جوانان هلال‌احمر است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها