امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106480
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از پلدشت ابراهیم حسنی ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت این شهرستان اظهار داشت: باید در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از پلدشت ابراهیم حسنی ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت این شهرستان اظهار داشت: باید در راستای ارتقای سطح سلامتی آحاد جامعه، به ویژه در مناطق محروم جامعه بیش از پیش تلاش شود.

وی در این مراسم سلامت مردم را جزو اساسی‌ترین وظایف حاکمیت‌ها دانست و افزود: تلاش می‌کنیم با ارائه خدمات مطلوب به مردم، به وظایف خود در این راستا عمل کنیم.

حسنی تصریح کرد: مقوله سلامت اجزای ریز و متفاوتی دارد که به همکاری و حمایت همه دستگاه‌ها نیاز دارد.

وی با اشاره به در اولویت قرار گرفتن بحث سلامت از سوی مقام معظم رهبری، گفت: با تلاش‌های مداوم دولت تحول عظیمی در این بخش به وجود آمده و انتظار می‌رود آرزوی چندین ساله مردم و مسئولین در این زمینه تحقق پیدا کند.

معاون امور درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی با اشاره به مشکلات شبکه بهداشتی این شهرستان، گفت: به زودی دستگاه اتوآنالیزور و سایر تجهیزات برای تجهیز آزمایشگاه بیمارستان تهیه و نصب خواهد شد.

حسنی همچنین جذب متخصصان جراحی عمومی و زنان و زایمان برای این شبکه را از برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی استان برای رفع مشکلات بیمارستان امام خمینی پلدشت عنوان کرد.

در پایان این مراسم از خدمات دکتر داوود ماکویی قدردانی و دکتر جباری به عنوان مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدشت معرفی شد.
انتهای پیام/61006/الف20/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار