امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106485
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جنوب استان تهران، سید حسین هاشمی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ارتباط با حجم پروژه‌های عمرانی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جنوب استان تهران، سید حسین هاشمی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ارتباط با حجم پروژه‌های عمرانی استان تهران که در طول هفته دولت افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، اظهار داشت: پیش از این در جمع خبرنگاران اعلام کرده بودم که تعدادی از پروژه‌های عمرانی استان تهران با اعتباری بالغ بر 800 میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

وی گفت: اما با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته افتتاح پروژه تصفیه‌خانه شهرک قدس نیز در دستور کار قرار گرفت.

هاشمی گفت: این پروژه طی هماهنگی‌های صورت گرفته شده با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی در ارتباط با ارزش این پروژه عنوان کرد: پروژه تصفیه‌خانه قدس با اعتباری بالغ بر یک‌هزار میلیارد تومان احداث شده است.

استاندار تهران افزود: با اضافه شدن آن به پروژه‌هایی که در هفته دولت در استان تهران به بهره‌برداری می‌رسد می‌توان گفت پروژه‌های عمرانی که در هفته دولت در استان تهران به بهره‌برداری می‌رسد با اعتباری بالغ بر 1800 میلیارد تومان اجرا شده است.

وی عنوان کرد: پروژه‌های عمرانی استان تهران در همه حوزه‌ها است و با همت دولت تدبیر و امید از سال گذشته تاکنون پایان یافته است.

هاشمی در ارتباط با کمربندی سوم تهران گفت: بخشی از این کمربندی حدفاصل غنی‌آباد به‌زودی افتتاح می‌شود و برای اجرای این پروژه نیازمند حضور بخش خصوصی هستیم.

تکمیل پروژه‌هایی که از گذشته تعریف شده نیازمند 400 هزار میلیارد تومان اعتبار است

استاندار تهران با بیان اینکه پروژه‌هایی که از قبل تعریف شده است نیازمند اعتباری بالغ بر 400 هزار میلیارد تومان است، گفت: این مبلغ به میزان اعتبار دو سال کل کشور است.

وی افزود: بنابراین برای اجرای کمربندی سوم تهران به‌دنبال بخش خصوصی هستیم که با تسهیلات تغییر کاربری و ... هزینه‌های این طرح را تامین کنیم.

دعوت از سرمایه‌گذاران برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام

هاشمی در ارتباط با شرایط حضور سرمایه‌گذاران برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام پاسخ داد و گفت: سیاست‌های دولت این است که هر بخش خصوصی که توان تکمیل پروژه‌های نیمه تمام را دارد وارد شود و به دولت کمک کند.

استاندار تهران در پایان تصریح کرد: از هر بخش خصوصی که توان اجرا و تکمیل پروژه‌ها را در کوتاه‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت را دارد، حمایت می‌کنیم.
انتهای پیام/2462/ط30/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها