امروز : شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 28
۱۹:۳۲
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1065
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۸
تعداد بازدید: 251
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، سردار سید محمد حجازی معاون تحقیقات و آماد و پشتیبانی ستاد کل نیروهای مسلح در ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، سردار سید محمد حجازی معاون تحقیقات و آماد و پشتیبانی ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه جشنواره باقرالعلوم که در بیمارستان بقیه‌الله‌ برگزار شد با حضور در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس، در خصوص سخنان رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال جاری مبنی بر اینکه در صورت تجاوز دشمن، حیفا و تل آویو را با خاک یکسان خواهیم کرد، گفت: رهبر انقلاب از توانمندی‌های نیروهای مسلح باخبر هستند و ما این آمادگی را داریم که در صورت حماقت دشمن این فرمایش ایشان را در کمترین زمان ممکن عملی کنیم.

حجازی همچنین در خصوص اینکه باز هم دشمنان از قرار گرفتن گزینه نظامی بر روی میز برای مقابله با ایران حرف می‌زنند، تصریح کرد: دیگر پایه‌های این میز را موریانه خورده است و این حرف‌ها نیز نشانه انفعال دشمن است.

وی با اشاره به مذاکرات اخیر در آلماتی گفت: دشمن خودش می‌داند که بکار بردن ادبیات تهدید و برخورد نظامی کارایی ندارد و برای همین است که به گفت‌وگو روی آوردند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح در پایان با اشاره به برنامه‌ریزی برای حمایت هرچه بیشتر تحقیقات علمی و صنعتی، گفت: به واسطه این تحقیقات از سال‌های گذشته شاهد دستاوردهای مهمی در حوزه‌های مختلف دفاعی بودیم که در سال جدید نیز ملت ایران باید منتظر شنیدن اخبار خوش دفاعی باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها