امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106502
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، غفور راستین ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین حوادث استان اصفهان اظهار کرد: روز ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، غفور راستین ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین حوادث استان اصفهان اظهار کرد: روز گذشته ساعت 15. 30 دقیقه در محور تیران ـ داران خودروی پرایدی دچار واژگونی شد.

وی افزود: بر اثر این حادثه سه نفر از سرنشینان خودرو فوت و سه نفر دیگر مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: فوت شدگان این حادثه

یک مرد 45 ساله،یک زن 41 ساله و یک نوزاد یک ساله بوده است.

وی با بیان اینکه مصدومان این حادثه یک دختر 15 ساله و 13 ساله و یک پسر هشت ساله بوده است، گفت: این مصدومان به بیمارستان بهنیای تیران و کرون منتقل شدند اما با توجه به اینکه پسر بچه هشت ساله حال وخیمی داشته است به بیمارستان نجف‌آباد منتقل شد.

راستین گفت: دو کد اورژانس و چهار تکنسین به محل حادثه اعزام شدند.

وی همچنین به حادثه برخورد یک 206 با تیر برق در ساعت 19 شب گذشته در محور جاده تیران خبر داد و افزود: راننده این خودرو که مرد 37 ساله بوده است در دم فوت کرده است.

*دو زن از حادثه مرگ حتمی توسط برق گرفتگی و انسداد راه هوایی جان سالم به در بردند

وی در ارائه گزارشی دیگر از اورژانس اصفهان گفت: ساعت 21.30 روز گذشته طی تماسی با اتاق فرمان شهرستان خمینی‌شهر عنوان شد یک زن 85 ساله  در حین خوردن غذا و انسداد راه هوایی توسط لقمه غذا دچار کاهش سطح هوشیاری شده و درخواست امدادرسانی کردند که سریعا یک واحد امدادی از اورژانس پیش بیمارستانی به همراه دو تکنسین فوریت‌های پزشکی از پایگاه کوشک به محل اعزام شدند و پس از معاینه زن 85 ساله‌ای که دچار کاهش سطح هوشیاری شده بود توسط تکنسین‌های فوریت های پزشکی شهرستان خمینی‌شهر و پس از30دقیقه تلاش و انجام اقداماتی همچون، باز کردن راه هوایی ،اکسیژن درمانی و دارو درمانی، به زندگی دوباره بازگشت.

بر این اساس ، زن 85ساله پس از بازگشت علائم حیاتی خود و هوشیاری کامل توسط یک واحد امدادی اورژانس پیش بیمارستانی115 به  بیمارستان اشرفی منتقل شد.

همچنین ساعت 19 همان روز نیز طی تماسی با اتاق فرمان شهرستان خمینی شهر عنوان شد زنی در حین شستن یخچال منزل و براثر بی احتیاطی دچار برق گرفتگی و پس از آن دچار کاهش سطح هوشیاری شده است.

بر اساس این گزارش ، یک واحد امداد اورژانس پیش بیمارستانی به همراه دو تکنسین فوریت‌های پزشکی از پایگاه درچه به محل اعزام شدند و پس از معاینه، خانم 29ساله‌ای که دچار سوختگی از ناحیه دو دست و کاهش سطح هوشیاری شده بود توسط تکنسین‌های‌ فوریت‌های پزشکی شهرستان خمینی‌شهر و پس از 25دقیقه تلاش و انجام اقداماتی همچون، باز کردن راه هوایی ،اکسیژن درمانی و دارو درمانی، به زندگی دوباره بازگشت.

بر این اساس ، خانم 29ساله پس از بازگشت علائم حیاتی خود توسط یک واحد امدادی اورژانس پیش بیمارستانی 115 به بیمارستان الزهرا(س) اصفهان منتقل شد.

گفتنی است، آقایان کریم فخاری و محمد کاظمی تکنسین‌های فوریتهای پزشکی حاضر در این عملیات احیای موفقیت آمیز بودند.
انتهای پیام/63012/ذ40/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار