امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106534
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 92
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه صهیونیستی «معاریو»، دنی دانون، معاون برکنار شده وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و نماینده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه صهیونیستی «معاریو»، دنی دانون، معاون برکنار شده وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و نماینده پارلمان این رژیم به شکست اسرائیل در جنگ با غزه اعتراف کرد.
وی اعلام کرد: با وجود اینکه بهای سنگین این جنگ را پرداختیم، حماس تسلیم نشد.
دنی دنون در اعتراض به توافق آتش بس تاکید کرد که خویشتنداری در خاورمیانه به معنای ضعف تعبیر می شود.
وی تصریح کرد: در ۵۰ روز درگیری ۶۴ نظامی و پنج غیر نظامی کشته شدند و ۸۳ هزار سرباز ذخیره به کار گرفته شد و در نهایت ما به جنگ هشت روزه «ستون ابرها» در سال ۲۰۱۲ بازگشتیم.
نماینده کنست(پارلمان رژیم صهیونیستی) با اشاره به نامحدود بودن آتش بس طولانی مدت در غزه گفت: دور بعدی جنگ در غزه را زمان مشخص می کند.
رئیس حزب صهیونیستی «مرتص» نیز در گفتگو با تلویزیون ۱۰ رژیم صهیونیستی با انتقاد از توافق آتش بس طولانی مدت در غزه،  اعلام کرد که عملیات «صخره سخت» شکست راهبردی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم است.
آتش بس بسیار دیر اجرایی شد و مفادش اثبات کرد که عملیات حفاظت از صخره شکست استراتژیک برای نتانیاهو بود.
وی تاکید کرد که بنیامین نتانیاهو در عملیات صخره سخت به اهدافش نرسید و این عملیات به سود حماس پایان یافت و باعث افزایش حمایت ها از جنبش فلسطینی شد.
وی در ادامه افزود: به اسرائیلی‌ها می‌گویم که پس از اعلام رسمی آتش‌بس می‌تواند به منازل مسکونی خود برگردند.
ابوزهری گفت: ما به پیروزی بزرگی دست پیدا کردیم و این پیروزی می‌تواند مقدمه‌ای برای آزادسازی قدس باشد.
وی تاکید کرد که ملت فلسطین در نوارغزه و رزمندگان مقاومت در این مدت پیروزی را بر دشمن صهیونیستی محقق کردند که ارتش های عربی با هم نتوانستند به آن دست یابند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها