امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106540
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  در دمشق، «ام عماد» مادر سوری که فرزند جوانش چند ماه پیش توسط تروریست‌های داعش سر بریده شده، با ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  در دمشق، «ام عماد» مادر سوری که فرزند جوانش چند ماه پیش توسط تروریست‌های داعش سر بریده شده، با انتشار نامه‌ای خطاب به مادر «جیمز فولی» خبرنگار آمریکایی نوشت که فرزندان سوریه با شمشیر آمریکایی‌ها در دست داعش قربانی می‌شوند.

در این نامه که نسخه‌ای از آن در اختیار خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق قرار گرفته، آمده است: دایان عزیز! من یک مادر مسلمان سوری هستم و پیرو دین محمد رسول الله(ص) و شما پیرو دین حضرت مسیح(ع) هستید.

فرزندان سوری با شمشیر آمریکایی داعش سر بریده می‌شوند
این مادر سوری با اشاره به رفتار غیر انسانی و پلید گروه تروریستی داعش و رفتار منافقانه دولت آمریکا در قبال ارسال انواع سلاح برای تروریست‌های داعش و کمک‌های مالی و آموزشی یادآور شد: دایان عزیز! فرزند من به جرم دفاع از اعتقادات و کشورش جان خویش را فدا کرد. ما مادران سوری چند سال است که شاهد سربریدن فرزندان خود با شمشیری هستیم که دولتمردان آمریکا به دست تروریست‌های داعش داده‌اند.

وی در نامه خود آورده است: فرزند شما و فرزند من قربانی سیاست‌های دولت شما و هم پیمانان آن، نظیر عربستان سعودی و اسرائیل در ارسال حجم انبوه انواع سلاح‌های پیشرفته به تروریست‌های داعش شدند.

ام عماد در ادامه با اشاره به اینکه مادران داغ فرزند دیده سوری چند سال است که فریادشان به آسمان بلند است، که آقای اوباما، آقای ملک عبدالله و آقای اردوغان دست از حمایت تروریست‌های داعش بردارید اما دریغ از یک گوش شنوا، خاطرنشان کرده است: سلاحی که هم اکنون در دست تروریست‌های داعش قرار دارد با دلارهای کثیف نفتی عربستان سعودی و از کارخانجات اسلحه سازی کشور شما و اسرائیل خریداری و در اختیار این انسان نماهای پلید قرار گرفته است.

این مادر سوری در ادامه نامه خود آورده است: دایان عزیز! اگر آن زمان که سر فرزندان سوری ما از تن جدا شد، دولتمردان و ارتش کشور شما در امر مبارزه با تروریسم با ما همراه و هم صدا می‌شدند با اعتقاد کامل سوگند یاد می‌کنم که اکنون فرزند شما در کانون گرم خانواده و در کنار پدر و مادرش حضور داشت.

ام عماد در پایان از خدای حضرت محمد(ص) و عیسی مسیح(ع) خواست که به مادر جیمز فولی به خاطر هجران و فراق فرزند عزیزش صبر عطا فرماید.
ام عماد-دمشق24aug20014
انتهای پیام 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها