امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۷:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10655
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۵۱
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد صادق اکبری گفت: جشنواره حضرت علی اکبر(ع) امسال هم با همکاری دستگاه‌ها آغاز شده و تا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد صادق اکبری گفت: جشنواره حضرت علی اکبر(ع) امسال هم با همکاری دستگاه‌ها آغاز شده و تا پایان خردادماه جشنواره­های موضوعی خود را برگزار می‌کند. همچنین همزمان با ایام ولادت حضرت علی اکبر(ع) جشنواره جشنواره‌ها برگزار می­شود.

وی ادامه داد: عرصه ملی این جشنواره نسبت به دوره گذشته گسترش یافته و امسال هم شاهد برگزاری جشنواره­ای متنوع و شایسته­ جوانان برتر هستیم. از این رو امیدواریم این جشنواره در عرصه جغرافیایی نیز افزایش داشته باشد.

دبیر پنجمین جشنواره حضرت علی اکبر(ع) اظهار داشت: با قولی که وزارت علوم در خصوص تشکیل بانک اطلاعاتی جوانان توانمند داده است امیدواریم بعد از برگزاری این جشنواره جوانان مورد عنایت و توجه بیشتری از سوی دستگاه­ها قرار گیرند.

اکبری افزود: امسال جوایز جشنواره­های موضوعی افزایش داشته و در برخی جشنواره­ها پیشنهاد شده تا جوانان بیشتری تقدیر شوند.

معاون ساماندهی امور جوانان تصریح کرد: در برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر(ع) به دنبال این هستیم تا دستگاه­ها توانمندی اجرایی جوانان را بهتر بشناسند، چراکه برای وزارت ورزش و جوانان برگزاری 15 بخش موضوعی دشوار نیست، اما با رویه­ای که به کار گرفته­ایم و دستگاه­ها را در برگزاری جشنواره­های موضوعی شریک کرده­ایم زمینه معرفی جوانان بهتر فراهم شده است، با این رویکرد که در اولویت استخدامی دستگاه­ها جایگاهی برای جوانان برتر تعیین شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها