امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106550
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
حمید ظهرابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به یکی از برنامه‌های مهم این اداره هم‌زمان با هفته دولت اظهار کرد: برگزاری آیین ...

حمید ظهرابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به یکی از برنامه‌های مهم این اداره هم‌زمان با هفته دولت اظهار کرد: برگزاری آیین اختتامیه سومین جشنواره منطقه‌ای محیط زیست در آموزه‌های رضوی ششم شهریور ماه امسال هم‌زمان با پنجمین روز از هفته دولت در اصفهان صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری این جشنواره در راستای مباحث زیست محیطی اضافه کرد: آیین اختتامیه این جشنواره با حضور استاندار، مقامات استانی و مقامات کشوری از سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می‌شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان با اشاره به میزبانی اصفهان از این جشنواره تصریح کرد: در سومین جشنواره منطقه‌ای محیط زیست در آموزه‌های رضوی استان‌های اصفهان، کرمان، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان و بوشهر شرکت کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه شرکت‌کنندگان در این جشنواره آثار خود را در بخش‌های عکس، پوستر و خاطره‌نویسی مرتبط با مباحث زیست محیطی ارائه داده‌اند، ادامه داد: در آیین اختتامیه این جشنواره از برگزیدگان در بخش‌های پوستر، عکس و خاطره‌نویسی تقدیر می‌شود.

ظهرابی با بیان اینکه همچنین در این برنامه محیط‌بانان نمونه کشوری مورد تجلیل قرار می‌گیرند، تاکید کرد: رو‌نمایی از سرود محیط‌بانان برای نخستین بار از جمله برنامه‌های اجرایی در آیین اختتامیه سومین جشنواره منطقه‌ای محیط زیست در آموزه‌های رضوی است.
انتهای پیام/63004/و20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها