امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106555
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، علائم و شرایط ظهور از جمله مباحث مهدویت است که برنامه «ماه چهاردهم» با حضور حجه الاسلام والمسلمین دکتر آیتی ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، علائم و شرایط ظهور از جمله مباحث مهدویت است که برنامه «ماه چهاردهم» با حضور حجه الاسلام والمسلمین دکتر آیتی جمعه  7 شهریور ساعت 11:30 به آن  می پردازد.

سیدحسینی تهیه کننده برنامه  در این خصوص به فارس گفت: مجموعه ماه چهاردهم  در ادامه مباحث مرتبط با مهدویت به «علائم و شرایط ظهور» می پردازد که برای تشخیص علائم و شرایط ظهور معیارهایی وجود دارد و نیازمند احادیث دارای سند معتبر است و از آنجا که تطبیق علائم ظهور برحوادث، وقایع و ادعا کردن تحقق علائم به صورت قطعی قابل پذیرش نیست، لذا این برنامه در کنار معیارهای تشخیص علائم و شرایط ظهور به تطبیق علائم ظهور برحوادث نیز اشاراتی دارد.

این برنامه ی گفتگو محور با اجرای براتی کاری از گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سه سیما است که جمعه ها ساعت 11:30 به صورت زنده روانه آنتن شبکه سه خواهد شد.

عوامل زیر در تولید این برنامه  مشارکت دارند: مدیر تولید و تدوین گر: سجاد سیدحسینی، دستیار تهیه: شبر قدیمی، پژوهشگران: کارشناسان بنیاد مهدی موعود (عج).
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها