امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10656
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۵۱
تعداد بازدید: 96
حسین معتمدنیا در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: زوج‌های جوانی که در سال 90 و 91 برای دریافت وام  ازدواج ثبت نام کرده‌اند هم اکنون به نوبت وام‌های ...

حسین معتمدنیا در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: زوج‌های جوانی که در سال 90 و 91 برای دریافت وام  ازدواج ثبت نام کرده‌اند هم اکنون به نوبت وام‌های آنها در حال پرداخت است و تا حد امکان مشکل بودجه و تأمین اعتبار برای وام ازدواج جوانان حل شده است.

وی ادامه داد: بیشتر مشکل پرداخت‌های وام ازدواج در شهرستان‌ها بود که دیگر مشکل خاصی وجود ندارد و پرداخت‌ها در حال انجام است و چون ما با استان‌ها به طور مستمر در تماس هستیم هم اکنون دیگر مشکلی در پرداخت‌ها وجود ندارد.

معتمدنیا خاطر نشان کرد: جلسه پنجاهم ستاد ملی ساماندهی امور جوانان در تاریخ 31 اردیبهشت سال جاری با حضور وزیر ورزش و جوانان و معاونان وزارتخانه تشکیل شد و در آن جلسه درخصوص برنامه‌های اوقات فراغت جوانان در سال 92 و همچنین گزارش عملکرد سال 91 ارائه شد که قرار شد ان‌شاءالله امسال نسبت به سال گذشته با توجه به آماده بودن پورتال اوقات فراغت اقدامات مناسب تری را انجام دهیم.

مدیر کل هماهنگی ساماندهی امورجوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: برنامه‌های اوقات فراغتی به دستگاه‌ها داده شده است و قرار شد دستگاه‌ها پورتال خود را با توجه به کدهایی که به آنها داده شده است راه‌اندازی کنند و ثبت نام‌ها آغاز شود.

معتمدنیا در خصوص بودجه امسال حوزه جوانان گفت: هنوز بودجه به ما ابلاغ نشده است اما بودجه جوانان در سال جاری از سال گذشته بهتر خواهد بود.
 انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها