امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106594
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۲
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی مازندران، علی عباسی با اشاره به آمار غریق در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی مازندران، علی عباسی با اشاره به آمار غریق در مردادماه امسال در سواحل استان مازندران افزود: در مرداد ماه سال جاری 41 نفر در دریای مازندران جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 9 درصد کاهش داشته است.

وی تصریح کرد: در مجموع از اول خرداد تا سوم شهریور ماه سال ‌جاری هم 61 نفر شامل 59 نفر مرد و دو زن در سواحل دریای مازندران غرق شدند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 54 درصد کاهش داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان با اشاره به غیربومی بودن 74 درصد از این غرق‌شدگان افزود: شهرستان‌های محمودآباد با 13 و چالوس با هشت مورد غریق دارای بیشترین آمار بوده و جویبار و بهشهر شهرهای بدون غریق هستند.

وی با اشاره به اینکه 68 درصد از غرق‌شدگان در سنین 11 تا 30 سال هستند، تصریح کرد: پیگیری‌ها، هشدار و بیان آمار غریق‌ها از سوی رسانه‌ها در بیان واقعیت‌های مربوط به دریا اقدام موثری بود که لازم است برای کاهش این آمار، رسانه‌ها مسائل طرح دریا را همچون گذشته جدی‌تر پیگیری کنند.

انتهای پیام/86012/گ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها