امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۵:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106597
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۸
تعداد بازدید: 108
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گچساران، در پی انتشار مطلبی در یکی از سایت‌های محلی کهگیلویه و بویراحمد با عنوان «آقای قالیباف به حرمت

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گچساران، در پی انتشار مطلبی در یکی از سایت‌های محلی کهگیلویه و بویراحمد با عنوان «آقای قالیباف به حرمت خون‌های ریخته شده استعفا دهید» جوابیه‌ای از سوی جبهه پیشرفت و عدالت اسلامی گچساران و باشت به این خبرگزاری ارسال شده است که عینا منتشر می‌شود.

دکتر محمدباقر قالیباف، مدیر جهادی، باهوش و توانمند، استاد دانشگاه، سیاستمدار دینمدار و ... با هویت و اصیل است. آن روز که سفره خون پهن بود در جبهه نبرد با دشمن فرمانده بود، پس از آن در قرارگاه خاتم خود را وقف سازندگی کشور نمود.

تحولات بنیادی نیروی هوایی سپاه و تغییرات اساسی در نیروی انتظامی را خوب به خاطر داریم و امروز که با همان روحیه جهادی سرشار از نشاط و دلاورمردی در عرصه مدیریت شهرداری تهران مخلصانه به این نظام مقدس خدمت می‌کند.

شهروندان تهرانی وضعیت کلانشهر پایتخت با بیش از 12 میلیون جمعیت در قبل و بعد از مدیریت ایشان را شاهد بوده‌اند، همه ما تحول شگرف چهره پایتخت که حاصل مدیریت جهادی مبتنی بر پایبندی به اصول، همراه با عقلانیت، اعتدال و کارآمدی را شاهد هستیم. به گونه‌ای که حتی منتقدین با انصاف نیز بر صحت آن گواهی می‌دهند.

لذا مدتی است شاهد هجمه‌های سنگین و شایعه پراکنی‌های سازماندهی شده به دور از منش جوانمردی، انصاف و اعتقادات دینی برای مخدوش کردن جایگاه دکتر قالیباف، در رسانه‌های مغرض خارجی و همراهی تعدادی خاص از رسانه‌های داخلی هستیم و به نظر می‌رسد باز هم خواهیم بود.

این هجمه‌ها در شرایطی اتفاق می‌افتد که متاسفانه در مدت یک‌سال اخیر شاهد حوادث متعددی که منجر به آسیب‌دیدگی و مرگ تعدادی از هم‌وطنان شده، بوده‌ایم. از قبیل سقوط هواپیمای آنتونوف، خارج شدن قطار از ریل، تصادفات جاده‌ای و آتش‌سوزی‌های خودروهای غیر استاندارد، سهل‌انگاری هواشناسی در پیش‌بینی طوفان تهران، آتش‌سوزی‌های گسترده منابع طبیعی و ملی، مرگ و آسیب‌دیدگی شهروندان در صف سبد کالا، مسمومیت‌‌های دارویی، استفاده از ممنوعات افزودنی در لبنیات و... که هدف پرداختن به آنها نیست ولی بدون شک سوء‌ مدیریت اصلی‌ترین عامل آنها بوده است و شاهد هستیم همین رسانه‌های یاد شده هیچ وقت به دلایل این همه اتفاقات ناگوار اشاره‌ای مختصر هم ننمودند ولی مترصد فرصتی برای بزرگنمایی کوچکترین اتفاقات مربوط به مدیریت شهری تهران هستند.

تکریم بانوان شاغل در شهرداری تهران (به اصطلاح منتقدین تفکیک جنسیتی) با توجه به نگرش شهردار محترم تهران از ابتدای مسئولیت تا‌ کنون در خصوص تغییر نقش شهرداری از یک نهاد صرفاً خدماتی به نهادی فرهنگی و اجتماعی، به دنبال آن شاهد بکارگیری تعدادی از خواهران در بخش‌های مختلف شهرداری تهران بوده‌ایم، ایجاد اداره کل امور بانوان شهرداری تهران و مشاوران امور بانوان در همه رده‌ها و انتصاب بیش از 500 نفر از بانوان در پست‌های مدیریتی، برگزاری کانون‌های استعدادیابی بانوان شهرداری تهران و ... همه گواه بر ارج نهادن و تکریم جایگاه بانوان در شهرداری تهران است. لذا با توجه به ارزش‌های دینی و فرهنگ ملی همه ما ایرانیان و اعتقاد بر نقش محوری همسر و زن در حفظ کانون گرم خانواده، جهت رفاه و امنیت بیشتر بانوان شاغل در شهرداری به دلیل ساعات طولانی کاری، در واحدهایی که منشی و یا دفتر‌دار و یا مسئولین دفاتر می‌بایست از ابتدای صبح تا پاسی از شب در محل کار خود حضور داشته باشند از سوی شهردار محترم تدبیری اندیشیده شده که در این‌گونه پست‌ها به جای بانوان از آقایان استفاده شود تا بانوان بتوانند در زمانی بیشتر و با خیال آسوده‌تر به خانواده و فرزندان خود رسیدگی نمایند و همچنین در واحدهایی که فضای فیزیکی به حد کافی وجود دارد و خللی در ارائه خدمات صورت نمی‌گیرد، از فشردگی محیط کار بانوان با آقایان پرهیز شود تا بانوان بتوانند با تمرکز و اطمینان بیشتر و به دور از معذب بودن به کار خود ادامه دهند. 

یقینا فرموده امام خمینی (ره) را به یاد داریم که فرمودند: آنجا که دشمن از شما تعریف کرد بدانید کارتان اشکال دارد.

و در مقابل می‌توان به خوبی درک کرد هر کجا مدیری شایسته‌تر به ملت خدمت کند، دشمنان و رسانه‌های بیگانه بیشتر سعی در تخریب وی دارند.

انتهای پیام/82014/گ/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار