امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106641
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۴
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، حجت‌الاسلام علی سعیدی دقایقی پیش در اجلاس سالانه اساتید بسیجی اظهار کرد: بزرگ‌ترین چالش‌های تمدن

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، حجت‌الاسلام علی سعیدی دقایقی پیش در اجلاس سالانه اساتید بسیجی اظهار کرد: بزرگ‌ترین چالش‌های تمدن اسلامی تکرار اشتباهات خواص عصر پیامبر و علوی در زمان ما بوده است.

وی اظهار داشت: اکثر رهبران الهی نسبت به میراث خود نگران بودند و هشدار دادند و پیامبر اسلام نیز گفتند آنچه در امت بنی‌اسرائیل اتفاق افتاد در امت من نیز رخ می‌دهد و علت نگرانی انحراف در نرم‌افزار انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: عوامل انحراف چهار دسته هستند که شامل این گروه‌ها می‌شود، نخستین گروه آقازاده‌ها، گروه دوم بستگان خود بودند، گروه سوم مردم و گروه چهارم خواص بودند که خواص بیشترین انحراف را در انقلاب‌های توحیدی داشتند و گرفتار دام‌های گوناگونی شدند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: اتفاقاتی که بعد از فوت پیامبر(ص) روی داد بسیار نگران کننده بود و امروز در انقلاب اسلامی بعد از رحلت امام خمینی(ره) تمام نظام پشت سر امام خامنه‌ای ایستادند و مردم نیز بر خلاف عملکرد برخی خواص که اشتباه کردند، پشت سر ولی فقیه ایستادند.

سعیدی گفت: امروز یک عده در کشور ما با عنوان اصلاح‌طلب افراطی هیچ یک از اصول ولایت فقیه را قبول ندارند و امروز یک عده بر ولایت فقیه تاکید دارد و بر آن محور قرار دارند و عده‌ای نیز در وسط این دو هستند و روی هرکدام دستی می‌کشند.

نماینده ولی فقیه در سپاه عنوان داشت: در زمان پیامبر صحابه را به بالاترین مقام‌ها بردند و برای آنها مصونیت قائل شدند و همین اشتباه در انقلاب اسلامی رخ داد و گفتند هر کسی نفس امام خمینی(ره) بر صورت آنها دمیده شد، انسان بسیار خوبی است و نباید زیر سؤال برود در حالی که بسیاری امروز نقش طلحه و زبیر را دارند.

وی ادامه داد: اشتباه بعدی سکوت خواص در برابر عوامل فتنه بود؛ در کشور ما نیز همین اشتباه تکرار شد و در برابر عوامل فتنه 88 تکرار شد و ما در خدمت برخی بزرگان می‌رفتیم و می‌گفتند که دو طرف کوتاه بیایند که این موضوع را ابوموسی اشعری هم بیان می‌کرد.

انتهای پیام/70005/صا40/ض1002

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها