امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106657
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۴
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، «نیکولاس هایسیم» معاون نماینده سازمان ملل متحد در امور افغانستان، لحظاتی پیش در یک نشست ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، «نیکولاس هایسیم» معاون نماینده سازمان ملل متحد در امور افغانستان، لحظاتی پیش در یک نشست خبری در کابل، اظهار داشت: روند بازرسی آراء بدون توقف به پیش رفته و به پایان کار خود نزدیک می‎شود.

وی از 2 ستاد انتخاباتی خواست تا با توجه به چالش‎های امنیتی، اقتصادی و سیاسی ناشی از طولانی‎شدن روند انتخابات، به این روند بپیوندند.

** ورود سازمان ملل به روند بازرسی، مداخله نیست

هایسیم در بخش دیگری از سخنان خود، در پاسخ به این پرسش که چرا سازمان ملل متحد تصمیم به دخالت در امور انتخابات افغانستان را دارد، اظهار داشت: ورود سازمان ملل به روند بازرسی، مداخله نیست؛ بلکه پاسخ مثبت به درخواست افغان‎ها است.

وی گفت: سازمان ملل در یک شرایط خاص بی‎اعتمادی سیاسی بین 2 ستاد انتخاباتی، برای برون رفت از مشکل به روند انتخابات افغانستان پیوست.

معاون نمایندگی سازمان ملل متحد در امور افغانستان تاکید کرد: تمام روش‎هایی به کار رفته از سوی آنان در جریان روند بازشماری و ابطال آراء روش‎های کاملا بی‎طرفانه بوده است.

این در حالی است که تیم انتخاباتی عبدالله عبدالله از روند ابطال آراء رضایت نداشته و مدعی‌ است این روند بر اساس معیارهای پیشنهادی سازمان ملل و بدون در نظر گرفتن پیشنهادات آنان انجام شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها