امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106661
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۴
تعداد بازدید: 43
کمال‌الدین پیرموذن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: در کمیسیون این موضوع با رویکرد کاهش قیمت و مستندات ارائه شده بر اساس نتایج تحقیق و ...

کمال‌الدین پیرموذن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: در کمیسیون این موضوع با رویکرد کاهش قیمت و مستندات ارائه شده بر اساس نتایج تحقیق و تفحص از خودروسازان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و کمیسیون به این نتیجه رسید که باید تقلیل قیمت خودرو کلید بخورد.

وی افزود: ما به هیچ‌وجه کاهش 3 درصدی را قبول نکردیم و معتقدیم بیشتر از این باید این کاهش اتفاق بیفتد که البته کاهش 50 درصدی مطرح شده از سوی یکی از نمایندگان نیز درست و منطقی به نظر نمی‌رسد و قطعا صنعت خودرو دچار آسیب می‌شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: ما انتظار داریم قیمت خودرو به شکل معقول کاهش پیدا کند تا دغدغه‌ها در این زمینه برطرف شود و البته با پیگیری‌های انجام شده قطعا این کاهش اتفاق افتاده و خیال مردم از این حیث راحت خواهد شد.

پیرموذن در مورد حذف شورای رقابت نیز تصریح کرد:‌ هنوز در این مورد کمیسیون و وزارت صنعت، معدن و تجارت تصمیمی نگرفته است.

مشکل استخدامی آموزگاران پیش‌دبستانی‌ها و نهضتی‌ها برطرف می‌شود

وی ادامه داد: قرار است در قالب لایحه‌ای از سوی دولت مشکل استخدامی‌ آموزگاران پیش‌دبستانی‌ها و نهضتی‌ها که از سال‌ها پیش مطرح بوده برطرف شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان سخنان خود به خبرنگار فارس در اردبیل گفت: به همین دلیل نمایندگان مجلس با طرح استخدامی آموزگاران پیش‌دبستانی‌ها و نهضتی‌ها که بار مالی داشته مخالفت کردند و انتظار داریم براساس وعده‌ای که دولتی‌ها داده‌اند به زودی در این زمینه لایحه‌ای تقدیم مجلس شود تا بحث و بررسی‌ها در این زمینه انجام شود.

انتهای پیام/62001/ع30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها