امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106662
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۴
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان عصر امروز (چهارشنبه) با ابوشریف نماینده جنبش جهاد

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان عصر امروز (چهارشنبه) با ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران دیدار و پیروزی مقاومت فلسطین را به وی تبریک گفتند.

سیدنظام‌الدین موسوی دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در این دیدار با بیان اینکه امروز روز شیرینی برای همه ملت‌های مسلمان و آزادیخواه به ویژه مردم غزه و ایران است، ضمن تبریک این پیروزی به ملت فلسطین، حماس و جهاد اسلامی گفت: امیدوارم شاهد نابودی کامل رژیم صهیونیستی باشیم.

وی این واقعه را پیروزی مظلومانه نامید و خاطرنشان کرد: این اتفاق یک پیروزی معنوی در عین مظلومیت، رنج و مشقت بود.

موسوی یاد همه مجاهدینی را که مصداق بارز مقاومت هستند گرامیداشت و خاطرنشان کرد: برادرانمان در جهاد اسلامی، حماس و به طور کلی مقاومت اسلامی فلسطین حرکت بزرگی انجام دادند.

دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان با بیان اینکه می‌دانیم چه خسارات بزرگی به ملت فلسطین وارد شد، اما محصول آن بسیار شیرین بود، یادآور شد: حتی اگر رژیم صهیونیستی، غزه را با خاک یکسان می‌کرد نیز ملت فلسطین پیروز میدان بود، چرا که خون در برابر شمشیر و سنگ در برابر تانک قرار گرفته بود.

موسوی ادامه داد: رزمندگان فلسطینی توانستند در دل صهیونیست‌ها رعب و وحشت ایجاد کنند که این موضوع در جنگ 6 روزه اعراب علیه رژیم صهیونیستی نیز حاصل نشده بود.

مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به انتشار تصاویر حاکی از ترس صهیونیست‌ها در شبکه‌های اجتماعی گفت: این برای همه آزادگان خوشحال‌کننده بود.

دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان خاطرنشان کرد: مردم فلسطین از اینکه برخی کشورهای عربی از پیروزیشان ناراحت هستند غمگین نباشند، چرا که در صدر اسلام هم منافقین از پیروزی مسلمین خوشحال نمی‌شدند.

موسوی با اشاره به اینکه حتی ملت‌های غربی نیز در قضیه فلسطین در کنار ملت مظلوم غزه بودند، گفت: شاهد بودیم که هالیوود به بازیگران فشار می‌آورد تا آنها از فلسطین حمایت نکنند.

وی با اشاره به برخی افراد در داخل کشور که در سال‌های گذشته شعار نه غزه و نه لبنان را سر می‌دادند، افزود: همان‌ها امروز در کنار مقاومت ایستاده و موضع گرفته‌اند.

دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان با اشاره به اولین نشست هیأت‌ مدیره این انجمن در دفتر جهاد اسلامی یادآور شد: همانطور که در عرصه رسانه تلاش زیادی برای انتشار اخبار فلسطین داشتیم، امیدواریم روزی نماز جماعت را در قدس برگزار کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها