امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106685
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز چهارشنبه خانه ملت، با 114 رأی موافق، 30 رأی مخالف و 16 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز چهارشنبه خانه ملت، با 114 رأی موافق، 30 رأی مخالف و 16 رأی ممتنع از مجموع 194 نماینده حاضر با در اولویت قرار گرفتن بررسی طرح اصلاح موادی از آیین نامه داخلی مجلس در خصوص نحوه بررسی طرح ها و لوایح موافقت کردند.

غلامرضا کاتب در توضیح این طرح با بیان اینکه طرح اصلاح موادی از آیین نامه داخلی در مورد نحوه بررسی طرح و لوایح که جهت ارتقاء کیفیت مجلس مطرح شد طی جلسات متناوب با حضور رئیس مجلس و نواب وی در کمیسیون آیین نامه بررسی شد گفت: بسیاری از طرح هایی که در ضمن مورد بررسی قرار می گیرد طرح قانونی جدید نیست بلکه اصلاح قوانین گذشته است.

وی با بیان اینکه وقت نمایندگان در صحن علنی مجلس محدود بوده و رسیدگی به لوایح در صحن با مشقت صورت می گیرد، افزود: اگر این طرح ها در کمیسیون ها از پختگی برخوردار شود دیگر وقت صحن گرفته نشده و طرح ها و لوایح به سرعت رسیدگی می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها