امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106695
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ‌سیداحمدرضا دستغیب، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه)

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ‌سیداحمدرضا دستغیب، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) در تذکر آئین‌نامه‌ای گفت: نمی‌توان تنها بخشی از آئین نامه داخلی مجلس را رعایت کرد به دلیل اینکه عدم رعایت آئین نامه باعث شده که زمان نطق‌های میان دستور مجلس از پنج دقیقه به هفت دقیقه و همچنین نطق‌های هفت دقیقه ای به 10 دقیقه افزایش یابد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر رعایت وقت در تذکرات و نطق ها گفت: نباید نمایندگان برای دفاع از حقوق نمایندگان دیگر از حق خود بیشتر استفاده کنند، بنابراین دبیران هیات رئیسه مجلس باید زمان بیان نطق ها را تنظیم کنند و با جدیت تلاش کنند انضباط رعایت شود.

دستغیب ادامه داد: نباید این ذهنیت ایجاد شود که اگر کسی در زمان بیان نطق و یا تذکر فریاد بزند می تواند حق بیشتری را مطالبه کند.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: در برخی نطق ها سیاه نمایی می شود این در حالی است که بعد از 35 سال از انقلاب شکوهمند اسلامی خدمات فراوانی در تمامی دولت ها انجام شده بنابراین نقد ها باید سازنده باشد.

ابوترابی فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکرات دستغیب نماینده مردم شیراز گفت: تذکرات شما در زمینه رعایت زمان در بیان نطق ها وارد است و باید درباره تنظیم وقت بعد از تعطیلات مجلس در جلسه غیرعلنی بحث کنیم. 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها