امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۷:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106697
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت الاسلام عبدالعلی گواهی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با اشاره ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت الاسلام عبدالعلی گواهی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با اشاره به فرا رسیدن سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: ایام شهادت شهیدان رجایی و باهنر ایامی سخت و دشوار بود چرا که تعدادی از بهترین های انقلاب اسلامی که یاران واقعی امام راحل بودند به شهادت رسیدند.

وی افزود: حادثه 7 تیر و 8 شهریور امتحان و آزمونی بزرگ برای انقلاب و ملت ایران بود اما از آنجایی که خداوند می خواست این انقلاب باقی بماند با مدیریت پیامبرگونه امام راحل کشتی انقلاب را از تلاطم عظیم حفظ کرد و به لنگرگاه مطمئن سپرد.

گواهی ادامه داد: شهید رجایی شخصیت کم نظیری است که امام خمینی (ره) درباره وی فرمودند: عقل رجایی بیشتر از علمش بود. انصافا تدین و روحیه مردمی، ایشان را ممتاز کرد و ادب و تواضعش را نسبت به رهبری بر خلاف کسانی که فقط به گفتن ادعا دارند ولی در عمل اینگونه نیستند، در عمل نشان داد.

وی تصریح کرد: روحیه ساده زیستی و مبارزه با اشرافی گری شهید رجایی موجب شد تا در قلوب مردم قرار گیرد؛ شخصیتی که وقتی در مقام رئیس جمهور کشور است به آبدارچی دفترش می گوید: هر موقع آمدی و رجایی را با حال تکبر دیدی بگو ای رجایی تو همان قابلمه فروش دوره گردی! این رفتار شهید رجایی و باهنر را ممتاز کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ خاطرنشان کرد: امروز بهترین الگو برای مدیران و دولتمردان در سبک معیشتی و مدیریت در اداره کشور و حفظ بیت المال و پرهیز از اسراف و تبذیر و تعبد در مقابل رهبری و تواضع در مواجهه با مردم همراه با روحیه استکبار ستیزی، شهیدان رجایی و باهنر هستند که هر دو بزرگوار در عمل نشان دادند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار