امروز : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 23
۲۳:۴۱
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106698
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
احمد سالک امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اصفهان گفت: شهادت شهیدان رجایی و باهنر نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ...

احمد سالک امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اصفهان گفت: شهادت شهیدان رجایی و باهنر نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است و هرچند دو تن از یاران خدوم امام و مردم را از دست دادیم، اما با نامگذاری سالروز شهادت این دو شخصیت به عنوان هفته دولت، مسیر دولت‌های ایران اسلامی که همان طی مسیر شهدا است روشن و چراغانی شد.

وی اظهار کرد: با شکست‌های پی در پی رژیم صهیونیستی و حامیان آن در منطقه، استکبار جهانی روزبه‌روز به دنبال اسلام‌ستیزی است و با پیروزی مقاومت مردم غزه بر رژیم تا دندان مسلح اسرائیل باعث می‌شود تا آن‌ها مبارزات خود را علیه جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش تقویت کنند که جنگ تحمیلی هشت ساله، رشد تروریسم، طالبان، داعش و ... بخشی از دشمنی‌های استکبار جهانی با مردم ایران است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد :دشمن دل به ایجاد فتنه در ایران بسته، اما مردم با بصیرت ایران فتنه‌های سال‌های 78 و 88 را به خوبی پشت سر گذاشتند و فتنه‌های بزرگ‌تر دیگری را هم که دشمنان در حال برنامه‌ریزی آن هستند با بصیرت مردم محکوم به شکست خواهد شد.

سالک نهم خاطرنشان کرد: دشمن برنامه‌ریزی دقیقی برای کم‌رنگ کردن ولایت فقیه در رسیدن به اهداف شوم و پلید خود دارد، ولی این آرزو را به گور خواهد برد، چرا که بر اساس وعده الهی تا وقتی مردم پشت سر ولی فقیه خود هستند، هیچ گزندی به آنها وارد نخواهد شد.

وی با بیان این که آماده هرگونه جهاد هستیم افزود: نشانه‌های نابودی اسرائیل و آمریکا هویدا شده و امیدواریم به زودی زود شاهد این پدیده خجسته باشیم و نابودی مستکبران جهان‌خوار را در تمام دنیا جشن بگیریم.

وی در زمینه مسایل استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، کرمان و یزد در زمینه آب نیز اظهار داشت: این موضوع مهمی است و مسئولان باید با دقت بیشتری به این مسئله بپردازند، البته این را هم مد نظر قرار دهند که زاینده‌رود یک رودخانه دایمی است، نه یک رودخانه فصلی.

سالک خطاب به رئیس جمهور و وزیر نیرو گفت: آقایان باید با استفاده از کارشناسان و تجارب دیگران به گونه‌ای عمل کنند که تامین آب شرب و کشاروزی مردم شریف استان‌های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، یزد، کرمان و اصفهان با عزت صورت پذیرد و اجازه هرگونه سوء استفاده از دشمن را بگیرند.

وی در پایان اضافه کرد: اگر امروز صدای مردم اصفهان در زمینه آب بلند است، به این معنی نیست که حق مردم شریف استان‌های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، یزد و کرمان نادیده گرفته شود، بلکه مردم اصفهان حق خود را از آب مطالبه می‌کنند و مسئولان باید به این نکته توجه داشته باشند.

انتهای پیام/63031/ط20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار