امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106709
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، حسین مظفر بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در محل دفتر معاونت برنامه‌ریزی استانداری گیلان نظارت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، حسین مظفر بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در محل دفتر معاونت برنامه‌ریزی استانداری گیلان نظارت جدی هر کدام از قوا را در روند اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی تاثیرگذار دانست.

وی با اشاره به اینکه دولت با صدور بخشنامه می‌تواند موانع اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی را برطرف کند، تصریح کرد: نقش رسانه‌ها در تبیین سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در جامعه مهم است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تبیین سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توسط روحانیون و استادان دانشگاه را مورد تاکید قرار داد و گفت: نقش استان‌ها در اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی به صورت ملی و منطقه‌ای مهم است.

وی تحقق اقتصاد مقاومتی را نیازمند عزم جدی همگان دانست و خاطرنشان کرد: برای استفاده از ظرفیت‌های استانی و هدایت برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت به منظور اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی نیازمند همراهی مسئولان و مدیران استانی است.

مظفر با بیان اینکه دولتی کردن اقتصاد روش درستی نبود، خاطرنشان کرد: شرایط جنگ و حفظ حقوق اقشار ضعیف موجب اعمال قوانین مختلف و ایجاد موانع در اقتصاد شده است.

وی با تصریح بر اینکه ملت ایران باید مسیر تسلیم و انفعال یا اثباتی و ایجابی را دنبال کند، یادآور شد: سیاست اقتصادی برپایه اقتصاد مقاومتی تدوین شده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام متذکر شد: رهبر معظم انقلاب روسای سه قوا در زمینه اقتصاد مقاومتی را توجیه کردند ضمن اینکه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برای فعالان اقتصادی کشور تبیین شده است.

وی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را نیازمند فرهنگ‌سازی، عزم ملی و مدیریت جهادی دانست و یادآور شد: حذف قوانین مزاحم در دستور کار قرار گرفته است.

مظفر خاطرنشان کرد: برای برون‌رفت از شرایط اقتصادی کنونی باید قوانین جدید طراحی و پیشنهاد شود. 

انتهای پیام/2300/ع30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها