امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106716
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان بسیج عشایری به مناسبت پیروزی مردم غزه در جنگ 51 روزه پیامی صادر کرد که متن آن در ذیل آمده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان بسیج عشایری به مناسبت پیروزی مردم غزه در جنگ 51 روزه پیامی صادر کرد که متن آن در ذیل آمده است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی: «تا همین جای کار هم، دشمن متجاوز مانند سگ از کاری که کرده پشیمان شده است و بدنبال آتش بس است، و این از نشانه های پیروزی مقاومت است.»

آفرین بر شما و خداقوت بر این زنان و کودکان غزه که با مقاومت و صبر و توکل خود توانستند هیمنه پوشالی رژیم کودک کش را درهم بشکنند و به جامعه جهانی ثابت کنند که امروز، خانه لرزان عنکبوت از هر زمان دیگری لرزان تر و اتحاد و روحیه و مقاومت از هر زمان دیگر محکم تر است. اعتراف رسانه های صهیونیست فقط در زمینه شلیک 5000 موشک در 50 روز فقط گوشه ای از این واقعیت است.

این پیروزی در چارچوب تحقق بخشی از مطالبات اساسی ملت فلسطین به دست آمد که اگر مقاومت نبود، هرگز محقق نمی شد این پیروزی دستاورد دیگری در مسیر مبارزه با دشمن صهیونیستی است و مقدمه ای برای تحقق پیروزی های مهم بیشتر خواهد بود.

سازمان ملل و مجامع جهانی نیز طبق معمول، عدم کارایی خود را نشان دادند و ملت‌های مسلمان باید بدانند که این نهاد‌ها تنها ابزاری برای به زیر سلطه کشیدن ملت‌های دنیاست و کارایی آنان تنها توجیه جنگ طلبی‌ها و غارت گری‌های غرب و در درجه ی اول آمریکاست. همان گونه که در این ماجرا نیز مجامع جهانی فقط از حمله موشک‌های مقاومت به رژیم صهیونیستی نام بردند و آن را محکوم کردند.

گویی صد‌ها شهید و زخمی مردم غزه در چشم آنان انسان نبودند و آقای دبیر کل باز هم رفوزه شدی در دبیری خودت.

سازمان بسیج عشایری به نمایندگی از خیل عظیم عشایر گوش به فرمان مولا و مقتدای خود، ضمن تاکید بر استمرار حمایت خویش از مقاومت مردم فلسطین و با آرزوی علو درجات برای شهدای حملات ظالمانه رژیم کودک کش به نوار غزه و طلب شفای عاجل برای مجروحان، با خانواده‌های شهدا و مجروحان از حملات اخیر ابراز همدردی می‌کند و یقین دارد که این پیروزی، مقدمه و بشارتی برای آزادسازی نهایی همه سرزمین‌های اشغالی از جمله قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیسم خواهد بود و حمایت خود را با برپایی رزمایش بزرگ بسیجیان عشایر و اقوام در حمایت از مردم غزه و لبیک به فرمان ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مدظله ) در تسلیح کرانه باختری اعلام می دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها