امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106734
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان تهران، عباس پوریانی، رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان تهران، عباس پوریانی، رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران به همراه تنی چند از معاونین قضائی ستاد کل دادگاه‌ها از مجتمع‌های قضائی ولیعصر (عج) و نیابت بازدید بعمل آورد و از نزدیک با همکاران قضائی و اداری به گفت‌وگو نشست.

براساس این گزارش در جریان این بازدید حجت‌الاسلام والمسلمین فوادیان سرپرست مجتمع قضائی ولیعصر (عج) و همچنین بابایی سرپرست مجتمع نیابت قضائی گزارشی از عملکرد و مشکلات پیش‌رو را خطاب به حاضرین مطرح نمودند.

همچنین رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران در این بازدیدها ضمن تشویق تعدادی از قضات و کارمندان واحدهای قضائی مذکور، بر استفاده از برنامه سمپ و ثبت اطلاعات دقیق و واقعی و کسب امتیاز پاک تاکید نمود.

وی همچنین همکاران را به تواضع، تکریم مراجعین و داشتن سعه صدر در برخورد با ارباب رجوع و کسب رضایت آنان که همانا جلب رضایت خداوندی است توصیه کرد و در رابطه با انجام پیگیری‌های قانونی در حد مقدورات برای رفع مشکلات و نواقص موجود قول مساعد داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها