امروز : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۰۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106738
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بجنورد، ابراهیم گلمکانی امروز به خبرنگاران اظهار کرد: وزیر بهداشت و درمان عصر امروز سفر خود به خراسان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بجنورد، ابراهیم گلمکانی امروز به خبرنگاران اظهار کرد: وزیر بهداشت و درمان عصر امروز سفر خود به خراسان شمالی را از شرق این استان شیروان آغاز می‌کند.

وی افزود: بازدید از طرح تحول سلامت در بیمارستان شیروان و بازدید از چند طرح سلامت از برنامه‌های وزیر بهداشت در شیروان است.

گلمکانی با بیان اینکه دیدار با آیت‌الله مهمان نواز عضو مجلس خبرگان رهبری از برنامه‌های امروز این سفر به شمار می‌رود افزود: در روز دوم سفر وزیر بهداشت وی صبح پنجشنبه با حضور در روستای عشق‌آباد شهرستان مانه و سملقان در غرب استان به عمل جراحی شماری از بیماران می‌پردازد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان شمالی بازدید از بیمارستان آشخانه را از دیگر برنامه‌های این سفر به شهرستان مانه و سملقان برشمرد.

وی اضافه کرد: بعد از این سفر نیم روزی، وزیر با حضور در پردیس دانشگاه روند اجرای طرح‌ها را مورد بررسی قرار خواهد داد. 

گلمکانی همچنین برنامه‌های روز سوم هاشمی را حضور در مزار شهید گمنام در مسجد دانشگاه، افتتاح دانشکده دندان پزشکی،افتتاح بخش آی.سی.یو بیمارستان امام علی(ع)، افتتاح چندین پایگاه اورژانس و مراکز بهداشتی به صورت همزمان و ویدئو کنفرانسی، کلنگ‌زنی17پروژه بخش سلامت در بجنورد و در ادامه حضور در شهرستان اسفراین در جنوب استان را از برنامه‌های سفر وزیر بهداشت و درمان به خراسان شمالی عنوان کرد.

ماه گذشته قاسم جعفری نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در  مصاحبه با فارس از سفر وزیر بهداشت و درمان به استان خبر داده بود.
انتهای پیام/63002/الف30/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها