امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۰۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106743
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، توماس ری اس، مدیر پشتیبانی کمیته صلیب سرخ با حضور در شرکت صنایع نساجی هلال ایران ضمن ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، توماس ری اس، مدیر پشتیبانی کمیته صلیب سرخ با حضور در شرکت صنایع نساجی هلال ایران ضمن بازدید از بخش های این مجموعه با مدیر عامل این شرکت در خصوص افزایش همکاری ها گفت و گو کرد.

وی در این دیدار با اشاره به وجود مرکز لجستیک کمیته صلیب سرخ در امارات متحده عربی خاطر نشان کرد: توانمندی ها و ظرفیت های موجود در شرکت صنایع نساجی هلال ایران بسیار چشمگیر است و ما امیدوار هستیم بتوانیم از این توانمندی ها در راستای افزایش تعاملات استفاده کنیم.

وی افزود: امیدواریم با توجه به روند رو به رشد صنایع نساجی هلال ایران، این شرکت به مرکز تأمین ملزومات کمیته صلیب سرخ در خاورمیانه تبدیل شود.

مدیر پشتیبانی کمیته صلیب سرخ با ابراز رضایت از قرارداد 100 هزار تخته پتو که زودتر از موعد مقرر و مطابق استانداردهای آن کمیته تحویل شد خاطر نشان کرد: امیدوارم با جمع بندی نهایی به زودی شاهد امضای تفاهمنامه بلند مدت با این شرکت به عنوان محور تولید و تأمین کننده ملزومات امدادی این کمیته در خاورمیانه باشیم.

در این دیدار ذوالفقار یزدانمهر، مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران با اشاره به ظرفیت های بالقوه و بالفعل این شرکت تصریح کرد: ما با استراتژی ارتقای کیفیت، تنوع تولید و ورود به بازارهای جدید آماده همکاری صمیمانه با صلیب سرخ در راستای اهداف بشردوستانه هستیم.

مدیرعامل صنایع نساجی هلال ایران افزود: چشم انداز ما این است که تا سال 97 به جایگاه اول در خاورمیانه دست پیدا کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار