امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106750
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به‌گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; روز گذشته و بعد از انتشار گفتگو با جواد گلپایگانی تعداد زیادی از هموطنانمان با کامنت‌هایی که در انتهای ...

به‌گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; روز گذشته و بعد از انتشار گفتگو با جواد گلپایگانی تعداد زیادی از هموطنانمان با کامنت‌هایی که در انتهای خبر درج کردند و یا با تماس تلفنی از ما خواستند تا شماره حسابی برای کمک به آزادی بازیگر سالهای دور تلویزیون جوادگلپایگانی یا همان آتقی «آیینه عبرت» اعلام کنیم.
 


 

در تماس پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با ستاد دیه کشور با این ستاد مقرر شد شماره حسابی برای کمک به این هنرمند اعلام نماید تا علاقمندان سهمی در آزادی این بازیگر پیشکسوت داشته باشند. از آن پس نیز گروه زیادی از مردم نسبت به کمک برای حل مشکل این هنرمند و تامین دیه او داوطلب شدند. اما متاسفانه به گفته ستاد دیه کشور مشخص شد که موارد دیگری نیز در پرونده جواد گلپایگانی وجود دارد و حتی در صورت تامین دیه هم، نامبرده تا رفع تمام موارد محکومیت، آزاد نخواهد شد و وی نیازمند پیگیری پرونده اش از طریق یک وکیل خواهد بود.

قابل ذکر است ستاد دیه کشور با عنایت به کمک‌های مردم نوع دوست کشورمان در طول 24 سال فعالیت خود افتخار آزادی سازی بیش از 80 هزار زندانی آبرومندی و نیازمندی را دارد که ناخواسته در اثر وقوع یک حادثه مرتکب جرایم غیرعمد و غیرکلاهبرداری شده بودند.
 
انتهای پیام / ا

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها