امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10679
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۵۱
تعداد بازدید: 107
صفرعلی براتلو در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: بحث آموزش مجریان یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورای اسلامی شهر ...

صفرعلی براتلو در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: بحث آموزش مجریان یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در جلسات ستاد انتخابات مورد تأکید قرار گرفت و رؤسای کمیته‌ها نیز موظف شده‌اند از تمام‌ ستادهای شهرستان‌ها بازدید کنند و گزارشهای خود را ارائه دهند.

وی ادامه داد: برای انتخابات شورای اسلامی شهر تهران حدود هزار شعبه به صورت الکترونیکی فعالیت می‌کنند که در این باره نیز خدماتی ارائه می‌شود.

براتلو بیان داشت:‌ ستاد انتخابات استان تهران با سایر شهرستان‌ها جلساتی خواهد داشت که باید‌ها و نباید‌های انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری انجام می‌شود.

وی درباره انتخابات و تخلفات تبلیغاتی اظهارداشت: فضای تبلیغاتی برای تمام نامزدها یکسان فراهم شده است و می‌توانند تا حدی که قانون مشخص کرده است، نسبت به تبلیغات اقدام کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران افزود: در جاهایی که قانون صراحت داشته باشد با تخلفات تبلیغاتی برخورد می‌کنیم.

براتلو یادآور شد: ستادهای پیشگیری از جرائم انتخاباتی در دادگستری‌ها تشکیل شده و برای هر شهرستان قاضی ویژه‌ای پیش‌بینی شده است تا به جرایم انتخاباتی رسیدگی کنند.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری تهران اظهار داشت:‌ اعضای شورای شهر از 16 خرداد به صورت رسمی می‌توانند تبلیغات خود را آغاز کنند و قبل از آن خلاف قانون است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها