امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106791
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام آباد، با اینکه دادگاه پاکستان با اعلام حکم رسمی از احزاب مخالف دولت خواسته خطوط قرمز ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام آباد، با اینکه دادگاه پاکستان با اعلام حکم رسمی از احزاب مخالف دولت خواسته خطوط قرمز پایتخت به ویژه بزرگراه دستور را تخلیه کنند اما اعضای حزب تحریک عوامی و تحریک انصاف همچنان به تحصن خود ادامه می‌دهند.
اعضای حزب تحریک عوامی با کندن قبر و خوابیدن در آن اعلام کردند تا زمانی که خواسته‌های آنان پذیرفته نشود حاضر نیستند به تظاهرات خود پایان دهند و یا به هدف خود می‌رسند یا با آغوش باز به استقبال مرگ رفته در محل تحصن دفن خواهند شد.

گزارش‌ها نشان می‌دهد با توجه به گرم بودن هوا اعضای شرکت کننده در تظاهرات ضد دولتی دچار بیماری شده که حزب تحریک عوامی با ایجاد بیمارستان‌های سیار سعی دارند از شیوع بیماری بین کسانی که در اسلام آباد تحصن کرده‌اند، جلوگیری کنند.

با توجه به اینکه دوره‌های قبلی مذاکره دولت با مخالفان بی‌نتیجه پایان یافته به نظر می‌رسد دولت در دور چهارم مذاکره با مخالفان که با اعضای حزب تحریک انصاف در جریان است نیز به نتیجه نمی‌رسد.
حامیان کفن پوش طاهر القادری

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها