امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106809
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پنجمین دوره همایش بین المللی غدیر در کنار حضور شاعران، نویسندگان، اندیشمندان و هنرمندان ادیان مختلف که

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پنجمین دوره همایش بین المللی غدیر در کنار حضور شاعران، نویسندگان، اندیشمندان و هنرمندان ادیان مختلف که درباره شخصیت بزرگ و آسمانی حضرت علی (ع) و واقعه غدیر تولید اثر کرده اند و ارادت ویژه ای به اهل بیت (ع) داشته‌اند، اقدام به دریافت آثار ادبی و پژوهشی مرتبط با همایش کرده است.

این آثار در بخشی جداگانه از همایش داوری و بررسی می‌شوند و با معرفی برترین مقالات در روز آغاز به کار همایش جوایزی نیز برای این افراد ارسال می‌گردد.

محورهای فراخوان منتشر شده از سوی دبیرخانه دائمی پنجمین همایش بین المللی باران غدیر، اندیشه های مکتب اهل بیت (ع) فراسوی مرزهای مسلمین، غدیر و سیمای علی (ع) در مرزهای نکاویده، ارزش های علوی در آثار معماری و تجسمی و تاثیرگذاری شخصیت حضرت علی (ع) بر فرهنگ و ادب فارسی در قالب های شعر، مقاله، کتاب و پایان نامه  را شامل می‌شود.

آثار رسیده به دبیرخانه مورد بررسی و داوری قرار خواهد گرفت و به بهترین اثر در هر یک از قالب های اعلام شده جایزه نقدی و لوح تقدیر همایش اعطا خواهد شد. همچنین نتایج داوری آثار رسیده به دبیرخانه در نخستین مراسم همایش باران غدیر و مصادف با عید سعید قربان اعلام خواهد شد.

آخرین مهلت دریافت آثار به این همایش تا پایان شهریور 93 اعلام شده است.

همچنین آثار باید در قالب word یا pdf یا دو نسخه چاپ شده به آدرس دبیرخانه همایش به آدرس پستی: تهران، خیابان سمیه، نرسیده به حافظ، حوزه هنری، طبقه اول، اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل حوزه هنری، دبیرخانه دائمی همایش بین المللی باران غدیر ارسال شود.

شماره تلفن دبیرخانه دائمی همایش بین المللی باران غدیر  3 -8889629 و نشانی الکترونیکی info@baraneqadir.ir است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها