امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106810
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جلسه شورای عالی قشر سازمان بسیج مداحان با حضور سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، ید‌الله ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جلسه شورای عالی قشر سازمان بسیج مداحان با حضور سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، ید‌الله بهتاش رئیس شورای عالی قشر، سردار علی‌اکبر مداحی دبیر شورای عالی قشر، غلامرضا سازگار مداح و شاعر اهل بیت(ع)، ماشاءالله عابدی جانشین شورا و سایر اعضا در سالن جلسات سازمان بسیج مداحان برگزار شد.

درابتدای جلسه سردار نقدی از زحمات سردار مداحی ریاست پیشین سازمان بسیج مداحان تقدیر کرد و ضمن خیر مقدم به محمد فراهانی ریاست جدید ابراز داشت: بسیج مداحان نقش مهمی در فرهنگ‌سازی جامعه و مقابله با جنگ نرم دشمن دارد، در همین راستا این سازمان و مداحان بسیجی یکی از فرصت‌های بسیار خوب در پیش‌رویشان مقابله با ماهواره است.

وی در ادامه با اشاره به ویژگی‌های شعرهای مداحان که باید مبتنی بر بصیرت، شجاعت و هم‌افزایی باشد، گفت: موضوع وحدت جهان اسلام به عنوان یکی از موضوعات بسیار مهم در برنامه‌های سازمان بسیج مداحان باید مطرح شود.

در ادامه فراهانی رئیس سازمان بسیج مداحان گزارشی از عملکرد برنامه‌های سازمان در سال جاری و برنامه‌های آینده از جمله مراسم روز قشر بسیج مداحان در استان کرمان و همایش مشهد مقدس برای اعضای شورا ارائه کرد.

در پایان اعضای شورا به بحث و تبادل نظر در خصوص سیاست‌های کلی سازمان و برنامه‌های پیش رو پرداخت و این جلسه با اقامه نماز مغرب و عشاء به کار خود پایان داد.

در ادامه تصاویری از جلسه شورای عالی قشر سازمان بسیج مداحان می‌آید:

 

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها