امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۸:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106812
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «شب ساز ایرانی» که با هدف ایجاد فرصتی برای شنیدن و اجرای تکنوازی و بداهه‌پردازی موسیقی ایرانی شکل گرفته

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «شب ساز ایرانی» که با هدف ایجاد فرصتی برای شنیدن و اجرای تکنوازی و بداهه‌پردازی موسیقی ایرانی شکل گرفته نخستین بار در نیمه‌های بهار امسال (20 اردیبهشت ماه) با اجرای فرشاد توکلی،احمد رضا‌خواه، امیر شریفی، و آریا محافظ برگزار شد. این ایده که قرار بود در فصول مختلف مخاطبان این شکل از موسیقی را گرد هم آورد، قرار است در شهریور ماه نیز طی دو شب اجرا، علاقه‌مندان به این موسیقی را با خود همراه ‌سازد. اجراهای «شب ساز ایرانی 2» این بار در دستگاه‌ها و مقام‌هایی چون سه‌گاه، همایون، نوا، ابوعطا، افشاری، دشتی و شوشتری خواهد بود و هنرمندانی چون سهیل صادقی (کمانچه)، حمید خبازی (تار)، احمد رضاخواه (سنتور)، فرهاد زالی (نی)، المیرا مردانه (کمانچه)، فرشاد توکلی (سه‌تار)، هادی آذرپیرا (تار)، وحید ربیع‌پور (دایره)، امیر شریفی (تار)، احمد مستنبط (تمبک)، و فرید خردمند (تمبک) به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

علاقمندان جهت تهیه بلیط می توانند به سایت www.iranconcert.com مراجعه و یا با شماره تلفن های 22212247 (آموزشگاه نوای آفتاب) و 88057317 (آموزشگاه باغ نغمه‌ها) تماس بگیرند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها