امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106815
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، نرگس آبیار بانوی کارگردان سینما در پی حواشی بوجود آمده برای تولید فیلمی در خصوص اما رضا (ع) یادداشتی را در اختیار ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، نرگس آبیار بانوی کارگردان سینما در پی حواشی بوجود آمده برای تولید فیلمی در خصوص اما رضا (ع) یادداشتی را در اختیار خبرنگار سینمایی فارس قرار داده به متن کامل آن به شرح ذیل است:

بعد از نمایش فیلم سینمایی «شیار 143» در جشواره فجر و اکران دانشگاهی آن، در حالی که فیلم هنوز در سینماهای کشور اکران نشده است، دوستان رسانه‌ای و خبرنگار به دور از هرنوع نگاه و گرایشی لطف بسیاری در حق این فیلم و گروه تولید داشته اند و صمیمانه از آن‌ها سپاسگزارم.

اما گاهی اتفاق افتاده است که بعضی اصحاب رسانه با من مصاحبه داشته اند و ناگاه متنی که در خبرگزاری یا روزنامه منتشر می شود، از کلمات و واژه هایی غلو آمیز و نگاهی شعار زده برخوردار است، و همچنین از وقایع تولید، خبری پخش می شود که تنها ابراز علاقه بنده برای ساخت چنین آثاری است که اگر قرار بر بالفعل شدن این طرح های بالقوه باشد خودش نیازمند مقدماتی بس طولانی و سخت است.

در برخی مصاحبه ها نیز دایره واژگانی را در تنظیم خبرهای منسوب به خود شاهد هستم که به هیچ وجه مورد استفاده من نیست و من از این کلمات هیچ وقت بهره نمی برم.

ضمن تشکر از دوستان اهل رسانه که مطمئن هستم تلاش آن‌ها در راستای آگاهی بخشی جامعه است، از اینکه آنچه را که بیان می کنم را چون آیینه در دل رسانه شما منعکس می ببینم، سپاسگزارم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها