امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106823
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این حکم که از سوی محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری به تایید و امضاء رسیده، آمده است: «ادبیات انقلاب

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این حکم که از سوی محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری به تایید و امضاء رسیده، آمده است:

«ادبیات انقلاب اسلامی امروز به درختی تناور و بارور تبدیل شده است با میوه‌هایی از جنس معنویت و تازگی که در عرصه‌های جهانی می‌تواند ذائقه‌های بسیاری را معطوف به خود کند. این ادبیات سترگ و ریشه‌دار امروز بیش از هر دورانی به معرفی و ترجمه نیاز دارد تا جهانیان با حقانیت این انقلاب از دریچه هنر و ادبیات بیشتر آشنا شوند.

نظر به صلاحیت فرهنگی و هنری و توانمندی‌های شما در طراحی و اجرای فعالیت‌های فرهنگی و حضور چندین ساله‌تان در خارج از کشور به ویژه در حوزه فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی، شما را به عنوان رئیس مرکز ترجمه حوزه هنری انتخاب می‌کنم. امید است با اتکا به خداوند متعال و با بهره‌گیری از تلاش و تجربه اهالی شعر و ادب و متخصصان عرصه ترجمه، شاهد رشد و شکوفایی و معرفی هر چه بیشتر ادبیات متعهد انقلاب در عرصه‌های جهانی باشیم. دوام توفیق خدمت برای شما و همکاران محترم‌تان را از درگاه خداوند متعال خواهانم .»

شایان ذکر است سعیده حسینجانی میاندهی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته فقه و حقوق اخذ کرده و تحصیلات خود را در مقطع دکترا در دپارتمان مطالعات اسلامی در کشور هند به پایان رسانده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها