امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۷:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106836
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 112
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; مرضیه برومند دبیر جشنواره تئاتر عروسکی در نامه‌ای خطاب به علی مرادخانی معاون هنری وزارت ارشاد درخواست ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; مرضیه برومند دبیر جشنواره تئاتر عروسکی در نامه‌ای خطاب به علی مرادخانی معاون هنری وزارت ارشاد درخواست عجیبی را مطرح کرد: یا امور این جشنواره از این پس بدون هیچ ارتباطی با مدیریت مرکز و زیر نظر مستقیم معاونت هنری و شخص شما انجام پذیرد، در غیر این صورت مرا از ادامه این همکاری معاف فرمایید.
متن نامه برومند به شرح زیر است:
 
« نظر به مشکلات و ناهماهنگی‌های عدیده و مکرر و عدم تفاهم و اختلاف سلیقه و دیدگاه درباره چگونگی برگزاری یک جشنواره مهم و معتبر فرهنگی و نیز نادیده انگاشتن شروطی که هنگام دعوت از من برای قبول مسئولیت دبیری جشنواره عروسکی تهران مبارک از سوی جناب آقای طاهری مورد پذیرش قرار گرفت و متاسفانه بارها و گاه به شکلی توهین آمیز نقض گردید‌، خواهشمند است ترتیبی اتخاذ نمایید تا امور این جشنواره از این پس بدون هیچ ارتباطی با مدیریت مرکز و زیر نظر مستقیم معاونت هنری و شخص شما انجام پذیرد، در غیر این صورت مرا از ادامه این همکاری معاف فرمایید. زیرا ادامه روند فعلی دیگر قابل تحمل نیست و تمام وقت و نیروی من و ستادم را برای حل و فصل مشکلات ناشی از کج بینی‌ها و لج‌بازی‌ها و کندکاری‌ها هدر می‌کند و به طور قطع در کیفیت برگزاری آبرومندانه جشنواره اثر سوء خواهد داشت. سپاسگزار می‌شوم که هرچه زودتر تکلیف مرا روشن کنید.»
 
انتهای پیام / ا

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها