امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106840
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 94
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اگر بتوان کارنامه کارگردانان موفق سینما را به مثابه­ یک سیستم از جنبه‌ها و ابعاد مختلف، ارزیابی کرد،

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اگر بتوان کارنامه کارگردانان موفق سینما را به مثابه­ یک سیستم از جنبه‌ها و ابعاد مختلف، ارزیابی کرد، می­‌توان به شناخت عالم سینمایی کارگردان دست یافت؛ عالمی که به‌واسطه طی شدن مسیر طولانی و تجربیات مختلف به‌دست آمده است.

پویشی که برای علاقه‌مندان سینما، خصوصا فیلم‌سازان جوان که در این مسیر می‌خواهند قرار بگیرند، فرصتی مغتنم برای شناخت و استفاده از تجربیاتی ارزنده و آموزنده خواهد بود.

در همین راستا و در ادامه نشست­‌های تخصصی تحلیل و بررسی ساختار و سبک سینمای حاتمی‌کیا که به همت «مرکز راهبردی هنر و رسانه انقلاب» برگزار می‌شود دومین نشست با موضوع «جایگاه شخصیت‌پردازی رزمنده‌های دفاع مقدس با نگاهی به حاج کاظم فیلم آژانس شیشه ‌ای» با حضور احمد شاکری داستان‌نویس و منتقد ادبی برگزار می­‌شود.

این نشست شنبه 8 شهریور 1393 ساعت 17 تا 19 در خیابان فردوسی، ‌کوچه تمدن، بن‌بست اول، ‌پلاک 2 برگزار می‌شود.

فیلم آژانس شیشه­‌ای ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا یکی از مطرح‌ترین آثار سینمای ایران است که همواره مورد توجه بوده است؛ حاج کاظم با بازی پرویز پرستویی، شخصیت اول فیلم آژانس شیشه­‌ای است.
انتهای پیام/س

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار