امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106843
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، در بازبینی از نمایش های نامزد بخش مسابقه ، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، در بازبینی از نمایش های نامزد بخش مسابقه ، نمایش هایی از هنرمندان شهرستان های دماوند، پردیس، ری، اسلامشهر، بهارستان، رباط کریم، قدس، ملارد، شهریار، ورامین، پیشوا، پاکدشت، شمیرانات و تهران حضور دارند.

 

از بین 18 نمایش متقاضی، 9 نمایش به بخش مسابقه جشنواره راه می یابند و در روزهای جشنواره سه اجرای عمومی در شهرستان ری خواهند داشت.

 

مجتمع فرهنگی هنری شیخ ابوالفتوح رازی و کانون فرهنگی تربیتی سمیه، صحنه اجرای نمایش های نوزدهمین جشنواره تئاتر استان تهران خواهد بود.

 

نوزدهمین جشنواره تئاتر استان تهران در راستای ارتقاء، اعتلا، تشویق و ترویج اجرای عمومی آثار نمایشی و مستمر در سطح استان به ویژه شهرستان های تابعه، از 18 تا 21 شهریور ماه به میزبانی شهرستان ری و به همت معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن نمایش شهرستان ری برگزار می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها