امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106870
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 97
محمود واعظی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج در پاسخ به این سؤال که آیا پرونده راه‌اندازی نسل سوم تلفن همراه باید در شورای عالی فضای مجازی ...

محمود واعظی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج در پاسخ به این سؤال که آیا پرونده راه‌اندازی نسل سوم تلفن همراه باید در شورای عالی فضای مجازی مطرح شود یا خیر، اظهار کرد: طبق قانون چون این کار اجرایی و مربوط به دولت است نباید در شورای عالی فضای مجازی مطرح شود. بر همین اساس اختیار آن در دست دولت است و بر اساس برنامه‌هایی که داریم این کار را انجام خواهیم داد و همانند بقیه پروژه‌ها به این پروژه نگاه می‌کنیم که البته در حال پیشرفت است.

وی با اشاره به اظهارات دادستان کل کشور تصریح کرد: آن چه که دادستان محترم در خصوص پیوست فرهنگی مطرح کرده درست است و ما هم اپراتورها را موظف کرده‌ایم که به آن چه در شورای عالی فضای مجازی در خصوص پیوست فرهنگی مطرح شده، عمل شود.

واعظی در همین خصوص افزود: به اپراتور نسل سوم اجازه داده‌ایم همان عملیات و فعالیت‌هایی که در سال‌های گذشته وجود داشته مانند رایتل را داشته باشد و بیش از رایتل به آن‌ها اجازه فعالیت نداده‌ایم تا این که پیوست فرهنگی مربوطه آماده شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه در ارتباط با شبکه‌های اجتماعی اظهار کرد: امیدواریم که با آمدن نسل سوم تلفن همراه شاهد باشیم که جوانان و دانشگاهیان بتوانند شبکه‌های اجتماعی داخلی را طراحی کرده و مردم از شبکه‌های بومی اجتماعی استفاده کنند.

انتهای پیام/2571/ی40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار